GalantWeb

Zimní gumy sou na ho...

Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
22.2. 2005 Praha prožila díky přívalům sněhu další kalamitní den. Provoz brzdí v tuto chvíli na Pražském okruhu kamiony, které nemají zimní pneumatiky. Policisté nestačili během dne vyjíždět k četným nehodám a řidiče prosili o strpení. Podle vedoucího pražského dopravního inspektorátu Pavla
« Poslední změna: 23.02.2005 - 13:12:50 od svavra »
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline ATOL

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47
    • http://
No to já si to u nás na Vysočině bez zimních gum nedovedu vůbec představit. I ty zimní gumy jsou občas málo. Teď  teda jsem vysmátej, protože jsem koupil Galanta 4WD a jsem z něj normálně v šoku, jak se s ním v tom sněhu jezdí. To je něco Úžasnýho. Předtím jsem měl JEEP Cherokee, kterýho mi však před měsícem ukradli, ale s ním jsem si nedovolil to co teď s Galantem. U JEEPa mohl být předek zapnutej tak do těch 70 km/h. No a i na té čtyřkolce jsou ty zimní gumy potřeba. O Vánocích jsem viděl frajera ze SUBARU, jak zahučel do pangejtu. říkal, že si myslel, že když má čtyřkolku, tak ve sněhu může valit. No ale když jsem se podíval na čem jezdí - ojetý letní gumy!!!!! A to tam padnul na rovným Úseku.


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
tak, tak, jenom prozajímavost, původně jsem chtěl taky čerokího - do té doby než jsem se f tom projel.....zlatej Galant...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline ATOL

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47
    • http://
No ale já na chaloupce budu bez Jeepáka jako bez ruky. :lol:  Já jsem ho tam měl i jako traktor. Trhal jsem s ním nálety a to takový bytelný a s vlekem jsem vyvážel bordel v terénu a na jaře jsem za něj zapřáhnul brány a projel louku. To asi s Galantíkem nepůjde. :D  


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Tak co hoši už máte přezutý botičky u našich mišáků ? Bylo by velká škoda nechat je líbat s druhýma autama,zdí nebo stromem. ;)  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
to si piš že jo, jenom škoda že mám na zimu hnufný plechový 14" :cry:

je to velkej skok s těch letních 15". Normálně bych tomu nevěřil. To auto mě přijde jako žužu  :hehe:  taknějak se na těch gumách vlní


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
přezuto ;)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tead řeknu vám že na zmrzlym sněhu rozdíl mezi zimákama a letňákama nepoznáte :-)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Alik

to se stebou klido budu hadat je ty zimaky sou na tom o neco lip...na ledu to stejne klouze tak i tak ale zimaky se vyplati...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Citovat
Tead řeknu vám že na zmrzlym sněhu rozdíl mezi zimákama a letňákama nepoznáte :-)
teda, řeknu ti, že jsi vypustil pěknou blbost........zimní guma má jednak jinej vzorek, ale to vem čert.....hlavně má jinej poměr siliky a to je to hlavní, co dělá zimní gumu zimní gumou......o zimácích toho vím hodně, páč miluju jízdu na sněhu a mám štěstí, že kamarád tahá gumy z německa.....zatím nej guma, kterou jsem na zimu měl byl Vredestein, ale jeden ze starších typů - tuším T65 - a potom Toyo....ale to byl drapák....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Alik

ja semk minulej rok mel debicu a byl sem taky spokojenej...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já říkám co sem zažil jeli jsme stejnou trasu s letňákama a potom se zimákama, v rozmezí asi 1 hodiny. Bylo nasněženo a namrzlo, ruční brzdu sme taky nenechali chladnou a auto se chovalo pořád stejně a
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
to seš na tom celkem dobře :D já znám lidi, kteří nepoznají prázdný zadní kolo :evilgrin:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Alik

co ze fakt?? :hehe:
ale ted mam na galantu nejaky srace pisou tam ze michelin ale sou jak letni a uz sem to jednou neubrzlil a potkal sem zed!!!byl tam led!!ale nic tomu neni!!
a dneska sem prorezaval tatovi good year nebo jak se to pise.na to ze jedna guma stoji skoro 2500kc/ks tak sou na nic...zlaty debici ty stalali 1590kc/ks!!! -_-  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Co my sme zkoušeli, tak micheliny byly docela tvrdý, ale byly to letní. Jinak zimu jezdíme na barumu, teď sme si za levno sehnali polarisy OR60 na galanta, ale jinak na corolle máme už druhou sezónu polarisy 2... ještě ale galanta doma nemáme z opravy (rozvody, ložiska, a trochu plechařina), takže nevíme jakej bude rozdíl, ale přece jenom je ta toyota o 200 kilo lehčí, takže to stejně není objektivní... Zato na léto to nejlepší co sme zkoušeli sou Pirelli, koupily sme si ty P5000 a vůbec si nestěžujem  :)  (opět toyota)... co bude na galantovi je otázka času  B)  


Offline Alik

na leto jedine barum bravuris!!!a jako na zimu je galant docela na hovno...ja to moc nezky zlatek colt!!! :hehe: stim se leten na snehu 110km/h
z galantem sit o nedovolim...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
:rolleyes:  hmmmm hezký, ještě nám to přelož do češtiny  :hehe:  


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
No 110 na sněhu můžeš lítat se vším, ale problém bude zastavit. Loni bylo celkem dost sněhu a nemněl jsem jedinej problém samozřejmě na zimních gumách /Polaris 2/ a proto říkám zlatej galant. ;)  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline UHNAK_GTi

no ja sa  ešte stale vozim na letnych semperitoch hmm - akosi nemam 7000 sk na nove pneu a stale čakam na neaku lacnejšiu alternatívu . a možem povedat že je to na prt stimito letnymi na snehu  aj oproti minulemu letu ked som mal zimne good year zo vzorkom asi 2mm je to na neudržanie a mam 4WS
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no dnes jsem zrovna testoval 4x4 na letních gumách. No přiznám se zlatej předohrab. Na sněhu se to celý vlní jako had a má to tendenci pořád se točit bokem ke směru jízdy.
Jinak si buď jistej že 4x4 na špatných gumách tě docela určitě NEZACHRáNí.