GalantWeb

Galant na LPG

Offline Pepe

Nejlepší způsob jak to srovnat , je vypodložit dno kufru po stranách. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Tak jsem byl na seřízení a prý "se povedlo" jako reakce na můj problém. Vyjel jsem za město a samozřejmě se problém opakuje. Nevím, co si o tom mám myslet  ](-:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline LivArt

Znova prudit. Ono je to asi dost časově náročný. To se ten technik nebyl s tebou projet?


Offline BlackJack

Ne .. na prodejně ti seberou klíčky a pošlou tě pryč.  :lipsread:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline LivArt

Zajel bych tam znova a pořádně je zje*al.


Offline Pepe

Ne .. na prodejně ti seberou klíčky a pošlou tě pryč.  :lipsread:
Budu s autem celou dobu a ještě pojedu zkušební jízdu až do vyladění vozu . :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Na jednu stranu to chápu, taky nemám rád, když mi někdo při práci čumí pod ruce.
Ale aspoň tu zkušební jízdu, tu by měli dělat s tebou.


Offline Pepe

Na jednu stranu to chápu, taky nemám rád, když mi někdo při práci čumí pod ruce.

Při této práci ti může čumět pod ruce každý laik, je to o nastavení softu v LPG jednotce . Kup si kabel na Stag a hraj si jak dlouho tě to bude bavit . Soft plně funkční stáhneš .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Já vim, k tomu ale asi spíš BT interface. Ale nechám to na profesionálech ^_^


Offline Werewolf66

hele otazka pro ty co maj dvoulitra....kolik najedete na plnou plynu?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Já vim, k tomu ale asi spíš BT interface. Ale nechám to na profesionálech ^_^

 Na BT toho moc neni pro LPG -   http://autodily.lkauto.cz/LPG-komponenty/interface 
a  ta  cena se nevyplatí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Mno, ale tak pro servis a hlavně pro toho technika je to lepší než kabel. Nemůže se pak vykecávat, že to musí zkoušet a pak ladit, protože může ladit za jízdy.

BTW já jsem tu nepsal, že mám v plánu to začít dělat ^_^


Offline Zdoter

hele otazka pro ty co maj dvoulitra....kolik najedete na plnou plynu?
pri normalnim beznem jezdeni do prace apod. cca 480 km.Jednou jsem na nadrz najel pres 500,ale to byla dalka. Jinak to samozrejme zavisi na tom jak velkou nadrz ma clovek v aute :D
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Werewolf66

super a co mas za nadrz?.

A co si myslite o systemu Magic 2? nekdo nejake zkusenosti? nebo doporuceni
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Hoody

No tak já najedu většinou kolem 400km, s tím že v tu chvíli se na mě rozsvěcí rezerva a mířím k benzínce. Ale měl bych bejt schopnej na ní najet ješte 100km cca. Nádrž mám 60L, s tím že mi tvrdili, že by se tam reálně mělo vejít asi 55L plynu.
Systém AC STAG 300+/4+. Po měsíci zatím v poho, ve čtvrtek jdu na garančku. Jedinej problém kterýho sem si všimnul je, že občas po přidání víc plynu je tam taková prodleva. Což není zrovna příjemný.
jezdím za LPG ;)


Offline Pepe

Do 60 l nádrže natankuješ max 50l, jinak je to 80% objemu = 48 l .   Já natankuji max 43 l s dojezdem po Praze 400 - 450 km . Jedna cesta do a z práce je 66 km a tím pádem to požírá i cosi směsy E85+N95 .  :mad:   Ale pořád levnější než jen benzin .  Namontován system ESGI se vstřiky EMMEGAS .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Zdoter

Jak pise pepe.Mam 60l nadrz,pri montazi me do ni narvali 48l (aspon to tvrdili a ja to zaplatil :D ).Osobne jsem nejvic natankoval 45l. Znacka Elpigaz a naprosto bezproblemu a jsem naprosto spokojeny.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Hoody

Aha, tak to díky za info, aspoň vím, že nemám zkoušet na rezervu zkoušet 100km ale max něco přes 50km  :D
jezdím za LPG ;)


Offline Zdoter

Hoody ono by jsi to mozna dal .. me se rezerva rozsviti pri nejakych 380/400 km ... podle me hodne zalezi jak je to nastaveny. Ze zacatku jsem se docela divil :D
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG