GalantWeb

Galant na LPG

Offline BlackJack

Galant má sekvenční vícebodové vstřikování - takže odpověď snad ani nepomůže  :angel:

Na 4válec v Galantovi počítej s přestavbou na 24.000Kč. Kdybys ale přestavoval takovou Felicii 1.3SPi, stála by přestavba těch 13.000Kč.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline LivArt

Já mám Galanta předělanýho od jedný firmy někde vedle Kutný Hory. Přestavba vypadá vcelku kvalitně, akorát mi chybí nebo není zapojený emulátor vstřiků, takže když jedu na plyn, svítí na palubce kontrolka. Ale po přepnutí na benzin zhasne. Cena byla prý tenkrát asi 32000kč.
Koukám, že ceny šly dost dolů, za sekvenci pro čtyřválec 26k Kč.


Offline Pepe

Tc 101 -objekt VZÚL Letňany , Neptun Harfa ...... a další , ve starém Hlubětíně u bazénu jsou kluci kteří dělaj i emise .... :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Zdoter

 Potvrdim jen cenu co uz tu padla. Loni v kvetnu jsem galanta predelaval a cena byla rovnych 25 tisicovek. A toho,ze autu plyn nesvedci bych se nebal. Ja mam auto puvodem z Holandska a tam byl plyn od roku 1998 do 2008 pak sel ven a ja ho v roce 2011 vracel zpet. Tudiz auto ma vetsinu najezdeno na plyn (ted je to konkretne 202k) a ok.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Hoody


Offline BlackJack

Pokud tento pátek dostanu den dovolené - jdu montovat LPG.

Nechce se mi dotovat stále dražší benzín ...  :undecided:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
aby to nedopadlo tak jak je běžné v našem státě a to že se v brzské době lpg zdraží....

fakt je ale ten že 80% lidí nemá na přestavbu a když to tak vemu tak je rádo že je rádo..... a proto vítězí rezatí feliciáři a spolehlivého a komfortního japonce s vyšším obsahem a výkonem se stejnou spotřebou nikdo nechce :( ach jo....to je doba....teď je mi 21 co bude za deset let? ](-:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

Když jsem začínal s LPGčkem , tak stál litr 11,40.  A dnes se pořád vyplatí investice do plynu i při nájezdu 60km/den . O silnějších vozech ani nemluv . Pokud bude 120 TSI jezdit na spotřebu jako můj  dvaapůl kitr , není o řešit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

jo pozor na rezatý felicie :D Ty jezdí skoro zadarmo a díly stojí pár korun :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
drak: no co :D je to fakt.....jako prostě mě nasrala baba z pojišťovny když sem dělal pojistku na galiho, prostě sem jí řekl že je to kurwa nepoměr a těžká ojebávka lidí, no a prostě to bylo asi takto:

baba: no leda byste si pořídil něco jinýho já: nepřipadá v úvahu tohle je minimum baba: no já vím, vy mladí chcete výkon já: jak jste to uhádla? :D ale není to jenom o tom, jako co, to si kuli kokotskému pojištění mám pořídit felicii? baba: nooo třeba, je tam malý obsah a tudíž i pojistka.... a to už bylo něco na mě: víte co? to auto co mám je asi 4x větší než felicie 10x pohodlnější víc mechanicky vydrží, jak jste řekla je výkonější, prostě se to auto rozjede a nebrzdí akorát provoz na cestě a spotřeba je úplně stejná jak ten český krám..... no u takových věcí se dostávám do varu no... a tak baba: no jo je to cizí auto asi máte pravdu..... já: to bych řekl  a až přestane být český národ takhle zabednělí tak to tu všechno možná bude fungovat lépe.... no a pak jsme dojednali pojistku, dostal jsem dědovi bonusy česká měla jakousi akci nebo co že můžu zdědit rodinný bonus...a děda za ty léta měl 50%...... i tak platím 3500 ročně bez skel....sice tam mám asistenci úrazové pojištění všech osob v autě atp ale co z doslechu vím tak např asistenci musím zaplatit atp prostě nic od nich nedostanu zadarmo......

jo a ještě když jsem se trošku rozepsal co mě sere tak jedná li se o provoz tak jsou to cyklisti resp 90% těchto lidí, když je vidím mám chuť si zahrát carmagedon....... :evil:

PS pardon za delší příspěvek to jen můj názor a nikomu ho nenutím, jakákoliv shodnost názorů je čistě náhodá a při jednání nebylo ublíženo žádnému zvířeti..ehm pardon osobě. A jsem pro světoví mír......
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Misak

hele trucker, s tim o pojisteni se stotoznuju a nadavam na to uz dlouho, osobne bych bral neco jako pomer vykon/vaha/stari, mozna i vek ridice... ono mit lehkyho smarta s dvojitou turbinou nebo tezkyho galanta s dvoulitrem, co je na silnici zivejsi a podle tabulek nebezpecnejsi?

Ale trochu me nadzvedavas s cyklistama. Uznavam, ze nekteri si o problem sami rikaji, ale kdyz jedu u krajnice po relativne siroke silnici, v protismeru nic neni a me miji zrcatko auta o deset cisel, tak bych takovyho experta vzdycky rad potkal v nejblizsi vesnici s cihlou v ruce. Takze ono je to trochu oboustrany, chce to uctu a respekt od kazdyho.

Vlastne jsme v Cechach, tak co to tady melu :-(
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

Cihlu máš mít v batohu a rychle šlapat... a ne že se budeš flákat u Vltavy po cyklostezce na bruslích :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

Uz dlouho ne, potrebuju novy brusle  :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ty jako todle já zase beru zas tak úplný trotl nejsem :D nicméně zatím většinou jezdí cyklista v půlce pruhu...tedy aspoň u nás....tak proto, a nejvíc mě sere že má dva metry u cesty nově za x mega postavenou cyklostezsku a on si jede po cestě a ještě většinou v té půlce  ](-:

a s pojištěním, věk řidiče bych do toho rozhodně nezahrnoval....:D jako důchodce, mladí, střední,....každému se to stává bez rozdílu věku.....tak co? :)

jinak jestli jezdíš kolem vltavi, tak já momentálně pracuji na stavbě v karlíně u vltavy je tam parkoviště autobusů.... se stavte :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jseš na tom s tou fasádou s trojuhelníkama, nebo naproti v tom ještě bez fasády?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
heh seš kuuurwa blízko :D jsem naproti ale nenech se zmýlit, fasáda tam je z druhé strany od nás hotová, zepředu od cesty musí ti jiní udělat pískovec a pak teprve můžeme jít po nich my.... :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Zejtra jedu na revize do FOC, to jsou ty kanceláře pod Hiltonem  :mellow:
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
moje číslo kdyžtak 737 644 491 :)

jinak můžem si tu dáti sraz máme tu dooost placu ale já mám auto doma :( takže jen firemní rencek traffic....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

Tak jsem objednaný až na úterý - je spousta zájemců i po finančním výbrusu z Vánoc.
Cena za přestavbu 23.990Kč + 800Kč za plnění pod víkém nádrže + 1000Kč za nádrž nad 50l. Ceny včetně DPH.

* btw: jaký rozměr toroidní nádrže se vleze do kufru žraloka (případně v litrech) ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Zdoter

 Ja mam v kombiku nadrz na 58l. Rozmery jsou tusim prumer 630 mm a vyska 225 mm.Ale pokud si spravne pamatuji tak by se tam mela vlezt i nadrz na 72l,ale ta by sla uz hodne na tesno.
« Poslední změna: 13.01.2012 - 20:49:01 od Zdoter »
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG