GalantWeb

úprava světel

Offline johny11

Ahoj,celkem zajímavý odkaz



<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Offline Galantvojto

Vyzeraju skvelé !Mozno som sa to spravil,lenze odkial sa dá kúpit taky tic?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
Radouš


Offline tombik

Radous: No neco takoveho bych cekal :D BTW jestli to byla reakce na ty eagle eyes tak trochu mimo. Pokud se nepletu tak ty by mely fungovat jako parkovacka...


Offline johny11

Vyzeraju skvelé !Mozno som sa to spravil,lenze odkial sa dá kúpit taky tic?
Už jsem nad tím taky přemýšlel,že bych to zkusil udělat.Vypadá to,že je to ovládací tyč k  okenním žaluziím.Pokusím se něco zjistit ^_^


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nene to mělo být jen varování před těma led žárovkama. Já je chtěl koupit a vyzkoušet jestli to k něčemu je. No už si je kupovat nebudu po shlédnutí toho videa. Já jen aby se nenapálil někdo z nás
Radouš


Offline morfes

Ano je to ovládací tyč k žaluziím a taky jsem se do toho chtěl pustit! Ale nechci si hrát na bavoráky :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tombik

No k tem led zarovkam. Ja si je nemuzu vynachvalit, ale na miste kde nejde o to aby svitily nejak silne. Mam je na parkovackach (duvod? Nerad parkovacky menim...diody jsou skoro nesmrtelne, takze tak :)) Jeste trochu premyslim o blinkrech a koncovych svetlech (mam tam dve zarovicky takze nejspis jen tu mensi) Ale do potkavacek nebo dalek bych to fakt nedal ani za nic :D


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tyč k žaluziím je dutá... asi by se zdeformovala při ohýbání... Ale třeba ne...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Jindřišák

Má to vůbec smysl kombinovat s halogenem nebo xenonem? Nebude to halogenu clonit? No ale stejně, jak se rožne halogen, tak nebude nic vidět, takže spíš jen na ty parkovačky.. To má asi spíš význam, když má někdo čočky, jestli se nemýlím?
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Ano je to ovládací tyč k žaluziím a taky jsem se do toho chtěl pustit! Ale nechci si hrát na bavoráky :D
Máme Galant-y a ne Bawarii :D :D :kiss: :kiss: :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline johny11

Vyzeraju skvelé !Mozno som sa to spravil,lenze odkial sa dá kúpit taky tic?
ahoj,tak jsem tu tyč sehnal,dá se objednat na  Kladně.Včera večer jsem jim psal na mejla a toto je odpověď:Dobrý den pane Vörösi,
žádanou tyč v nabídce máme ale je na objednávku s dodací lhůtou cca 7 dnů.
Tyč je v současné době v tuzemsku na skladě a pokud jí obratem objednáte
můžeme ji u nás mít 14.1.10. Tyč je extrudovaná v délce 2 m, 10 mm.
Cena - 298,- Kč bez DPH. Možný je osobní odběr nebo zaslání na dobírku.

S pozdravem

Ivana Krajdlová
AXOM Kladno s.r.o.
tel.: 312 248 842, 312 242 375, 724 598 309
www.axom.cz, info@axom.cz
Myslím,že by se nemusela použít zrovna do světel,mohla by se použít k výrobě osvětlení v interiéru.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zdar všem, začly se mi zničehonic potit zadní světla, nestává se vám to taky?r.v.98.Co s tím?
« Poslední změna: 07.11.2010 - 17:45:08 od robb »


Offline koty

buď to zatesni nebo tam dej ten pytlík co se dává do bot ten jedovatý začíná to od s teď nevím ,ale pohlcuje vlhkost ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Právě, že jsem je ve spojích všude přelepil silikonem a za týden jsem z nich vylil 2 deci vody!


Offline Drak

2 deci není od mlžení netěsností ale nejspíš nějakou pořadnou dírou. Co třeba těsnění kolem patic žárovek
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je právě to divný-zkusil jsem ty světla celý naplnit vodou a nevykápla ani kapka! :evil:


Offline Drak

ještě mě napadlo jesli se neucpaly takové ty odvzdušnovací gumové vývody, ve kterých je molitan.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo to by mohlo být ono.A ty kuličky proti vlhkosti- myslíš,že by fungovaly i kdybych je z toho pytliku prostě vysypal do světel?
« Poslední změna: 17.05.2010 - 11:29:50 od robb »


Offline koty

to raději nevysipávej bude ti to chrastit ale u bawora to kámoš udělal a v poho už se nemlžily :D,někam to tam nalep a uvidíš
« Poslední změna: 17.05.2010 - 20:52:40 od koty »
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6