GalantWeb

spotreba vs. kolesa

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Rafik: Vynikající článek, nakonec jsem tu diskuzi přečetl úplně celou. Pro mě jako laika naprosto perfektní informace. Já věděl, proč tu naftu v osobním autě nemůžu ani cejtit  :laugh:

Jedinný Diesel, který mě v autech láká je Boxer od Subaru, zatím jsem četl jen samé kladné recenze  :D

Jo, motory Boxer diesel jsou skvělý, jsou prostý rachotu koncernu, táhnou hezky lineárně bez kopanců. Jen kdyby dohnali taky ty nedostatky se spojkou... Velkej točivej moment a slabej přítlačák... Impreza s boxerem jezdí skoro líp jak WRXo...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
bohužel ta honda na tom taky není tak,jak to vypadá.. hlavně když trošku najezdí.. ono to bude vše poměrně dost podobné do oprav. Filtr pevných částic lze čistit..stálo to v audi 5000kč.. turbo najezdí mraky.. na Cdi 2,7 stálo repasované 7tis.. není to tak hrozné.. přeplnovaný benzín je na tom teda hůř.  Benzín je fajn,ale aby trošku jel,je ta spotřeba špatně únosná.. nedá se stím jezdit pořát a všude.

s tou ekologií,někde jsem četl nějakou studii o tom,jak škodlivé jsou ty naftové splodiny už kdysi,když jsem začal jezdit s opravdu velkýma dieslama,..které smrdí už poměrně dost... Ten odkaz to bude možná popisovat podobně.. večer mrknu


Offline tomasssr

Hádat se na galantwebu jestli je lepší benzin či nafta, to mi rozum nebere :-D
To je jako na BMW clubu hádka, zda je lepší zado, či předokolka :-D

Máme Japonské vozy vyrobené v Japonsku, kde jsou diesel motory v osobních autech zakázané z důvodů škodlivosti a to mluví za vše...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Hádat se na galantwebu jestli je lepší benzin či nafta, to mi rozum nebere :-D
To je jako na BMW clubu hádka, zda je lepší zado, či předokolka :-D

Máme Japonské vozy vyrobené v Japonsku, kde jsou diesel motory v osobních autech zakázané z důvodů škodlivosti a to mluví za vše...

Na otázku zda je lepší FWD nebo RWD je jednoznačná odpověd... AWD..:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Na otázku zda je lepší FWD nebo RWD je jednoznačná odpověd... AWD..:-D


JJ, taky mi už někdy ten všehrab chybí :undecided:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
mě nechybí ale má fakt slušnej odpich. Na blbnutí raději zaďáka. I s T815 se dá jezdit driftem (na mokrý silnici jako třeba dneska)  :angel:

Když už auto v naftě tak chci tento motor  :D :D :D
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
« Poslední změna: 04.10.2010 - 19:03:51 od Radous »
Radouš


Offline Duni

Na otázku zda je lepší FWD nebo RWD je jednoznačná odpověd... AWD..:-D



heh :) palec nahoru :)