GalantWeb

dá se ještě koupit SIGMA? za kolik?

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak pánové, sem tam si vzpomenu při prohlížení mišak-encyklopedy-webech  ^_^ jak krásná sigma je....

před nějakým časem na micu klubu někdo nabízel sigmu kolem 20 tis a k tomu druhou na nd....škoda že tehdy nebyly love  :mad: :mad: moc mě to mrzí.....

ale jak je to teď dá se ještě někde objevit????

jo a ještě jedna věc....co koroze?

PS: nevím, možná je to zvláštní téma, ale pročbychom otom nedebatovali že? aspoň se dozvím/e nějaké zajímavé info....
jo a pro začátek...:
http://mari.blog.auto.cz/2006-10/mitsubishi-sigma-elektronicky-diamant/
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslíš tu sigmu, co měla místo zad. sedaček hifi? Sigma je snad z 95 procent z nerezu,takže kastle ještě asi budou v poho, ale ten zbytek-motor,náprava,.............už bude asi na pěkně velkou kasičku.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak jedná se mi hlavně o pořizovací cenu a jestli se dá na to narazit.....

ten zbytek se pořeší pozdějc.....

jako mám cca 3 autosny:
-lancer evo 9
-american muscle car (GTO 69  ^_^)
- no a na normální denní rodinné ježdění sigmu..... :laugh:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....



Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
 ^_^ já vím...sny už vyřešeny jsou....ale ještě jsem nepřišel na kloub spouštěcímu mechanismu na sypání ,,éček" (poněvadž czech krone je slabá  :laugh:)

ale pomaličku se snažím udělat si C+E a tramtadá do famfárie  ^_^ aspoň nějaké prachy jsou a ne dělat ze sebe kokota v mé nynější práci za 10-11 tisíc....na směny....nakokot dny....víkendy, svátky....aspoň že noční není....ale práce se mi jako taková docela zalíbila....
« Poslední změna: 23.10.2010 - 22:21:22 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Měl jsem tu čest se v Sigmě svézt a můžu říct, že vzhledem k tomu jak je zpracovanej už Galant z téhož roku to zas takovej rozdíl nebyl, samozřejmě byla trošku plavnější kvůli vyšší váze, ale jinak hlučnost a celkové pohodlí jsem čekal větší... Jelikož jsem vyměnil Galoše za Scenica tak teprve zpětně dokážu ocenit pohodlí a motor Galoše, i když papírově byl ten dvoulitr stejně výkonej jako 1,6 ve Scenicu tak se s ním jezdilo o moc líp, zase na druhou stranu mi více vyhovuje poloha sedu ve Scenicu, v Galantu se opravdu leželo a jelikož najezdím hodně km v Transitu tak se mi špatně přesedalo...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
^_^ já vím...sny už vyřešeny jsou....ale ještě jsem nepřišel na kloub spouštěcímu mechanismu na sypání ,,éček" (poněvadž czech krone je slabá  :laugh:)

ale pomaličku se snažím udělat si C+E a tramtadá do famfárie  ^_^ aspoň nějaké prachy jsou a ne dělat ze sebe kokota v mé nynější práci za 10-11 tisíc....na směny....nakokot dny....víkendy, svátky....aspoň že noční není....ale práce se mi jako taková docela zalíbila....

Ser na dopravu. Pojď k silničářům. Pěkně v klidu, nikdo na tebe neřve, soboty neděle doma, uděláš si 8 hodin a jdeš domů. Plat je slušnej, když se daří tak 4x do roka pěkný odměny, když se nedaří tak 2x, v zimě si užiješ trochu srandy a adrenalinu, v létě dostaneš dovolenou kdy potřebuješ, dovolené máme 25 dní ale za to všechno nasazuješ svůj život pro blaho nevypočitatelných uživatelů silnic :D
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
houbelec fakt????  ^_^

a u kterých?? já jsem z otrokovic-zlínský kraj a pochybuju že tu budou dobré platy....

PS jen tak soukromě, třeba soukromou zprávou, kolik máš plat?? teda jestli rozumím správně že jsi silničářem  ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já ti to řeknu i veřejně protože jsme placeni podle tabulek a každý si to může spočítat. 14000 čistýho v létě a v zimě o 2000 víc za směnnost. Další peníze v zimě přibývají na přesčasech když je špatný počasí. Takže 16 až nějakých 22. Ale někdy to fakt není sranda. Musíš i tam kam se ostatní bojí. Budou po tobě chtít minimálně skupinu C a strojničák na nakladače. Ten stojí 4000
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ty upřímě......jako jak ty píšeš....nic moc teda  ^_^

PS: a o dopravě trošičku vím, tatík měl x let svou autodopravu a poté co skončil dělal a doteď dělá řidiče, včetně toho že nějaký čas jezdil v EU  :laugh:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nic moc? Ukaž mi aspoň jeden podnik kterej ti dá za 8 hodin práce 14 000 plat bez sobot a nedělí, bez přesčasů a bez směnnosti. Ty sám si napsal toto
v mé nynější práci za 10-11 tisíc....na směny....nakokot dny....víkendy, svátky....
Tady se ani nepředřeš a nemusíš prosit o dovolenou. Když v pondělí ráno z postele zavolám že by se mi hodila dovolená tak mi řeknou máš ji mít.  Nikdo tě nenutí porušovat předpisy. Máš jistou práci i když všude kolem podniky krachují a já nejlíp vím jak se soukromí dopravci ke svým řidičům chovají. Málo kdo má ve výbavě řetězy, málo kdo má vhodné pneu na zimu, někteří nemaj ani lékárničku a když se posere auto tak si musíš pomoci sám protože pan podnikatel si raději vypne mobil aby to nemusel řešit. Jsem na silnici denně a vidím to. To není jen držet volant. Od nás si chtěl taky jeden polepšit a šel jezdit na kamion. Vystřídal 4 firmy a chtěl zpět k nám. Jenže obsazeno a teď dělá nějaký výtahy

Kdybych měl odejít, musel by mi někdo nabídnout 20 000 čistýho + 3x do roka 5000 odměny a to za 40 hodin týdně. Na tolik si cenním svoji práci
« Poslední změna: 24.10.2010 - 01:09:48 od Radous »
Radouš


Offline tombik

Achjo, Sigma. Mít prachy na díly a palivo a 4. stání hned bych taky hledal....  :roll: škoda že není ani jedno  :'(


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ty jako takthle to beru s tou časovou náročností......

jenže asi takto....momentálně potřebuju ,,rychle" vydělat více peněz protože doma máme jisté povinnosti.....bylo by mi celkem ,,jedno" že třeba daná firma není až tak stabilní.....

ale jako bavil sem se o tom s mamkou o tom silničaření.....jako asi sranda by to byla  :laugh:

horší je že teď musím někde sehnat 16 000 na C a pokud budou opravdu chtít tak další prachy na ten strojničák no....a su v prdeli protože z těch mojích 10t to těžko zaplatím když sem jediný kdo doma má práci víš....mám to holt krapet složitější... :mad:

nicméně...dnes jedu do zlína tak teoreticky bych se mohl zkusit poptat....nemáte tam třeba nějakou činnost kde není potřeba Céčko ale jen B ? nějaké dodávky bo tak.... :laugh:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

SIGMA je na prodej v Německu , někde na Rýnu a z Ruska Diamanty . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
to jedině jako cestmistr  :D ale tam se nedostaneš. Ještě by to šlo že by sis strojničák udělal dodatečně
Radouš


Offline BlackJack

Kamarád si pořídil Sigmu za cenu instalace LPG ve fakt krásném stavu. Dal ji trochu do parády a myslím si, že se jedná o šikovné autí.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
autí je to parádní  ^_^ snad ještě víc než jakékoliv jiné micu z tehdejší doby tak do roku ,,žraloka" a stejně i některé novinky si myslím nejsou tak ,,echt" jak sigma nebo starý galík v hi-výbavě....

RADOUS: no, rýsuje se konečně prodej té naší garáže....jenže stále je to 16 t za sk C.....a v autoškole se to dá na část zaplatit, ale ,,hned" je potřeba zaplatit min 10 t.....toš ti nevím kámo kde na to vít....neb v baumaxu na to asi jen tak nevidělám.... :undecided:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
včera jsem jednu potkal,ale že by to bylo krásný..je už to moc starý..