GalantWeb

Testování a ladění webu

Offline Drak

Bludy
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Drak

a už ti to chodí normálně ?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
zkoušel jsem i refresh, někdy to projde ale většinou ne. Musím otrocky načíst stránku znova


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nějak mě nenapadlo zavřít a otevřít znova Firefox. Asi zůstal nějakej bordel v cache


Offline Drak

Udělal jsem drobné Úpravy a sjednotil vše do jednoho vzhledu. Ještě musím par věci doladit ale už mužete hledat chyby :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nějak teda nemůžu najít přepínání barev abych to odzkoušel, ale máš třeba zelený šipky co skrývají boční panely v červenym skinu


Offline Drak

Barvičky zatím nebudou. Bude jen jedna. Dělat všechno nejmíň 3x se mi nechtělo :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Promin, ale kde sou videa? A prej nemám kamsi přístup....  :huh:  


Offline Drak

Videa jsou tam, sem na ně zapoměl. Přístup je rozdělen a ne všichni mužou všude :) . Něco ještě není uplně dodělano a tak tam nikdo nemůže.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Jó tak to jó, já sem si nebyl jenom jistej. :)  


Offline Drak

Pustil jsem do světa SHOP, tak Vás prosím, zkuste se registrovat a vyzkoušet co pujde :)  A
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No to se tam musím ještě jednou zaregistrovat? No teda ale na můj rozpočet... to by chtělo studentskou slevu  ;)  


Offline Drak

Musíš a taky se tam musí zadat adresa a ostatní Údaje. časem bude i možnost platit z Účtu na Účet a kartou a proto je potřeba jiné šifrovaní a zabezpečení osobních Údajů. Proto ta nová registrace do shopu.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak mě tak napadá dokázal bs Draku přeložit tu sekci OBDI a OBDII? Já na tom s angličtinou zase tak moc dobře nejsem
vim že OBDII je dost drsný...... :confused: