GalantWeb

Vzhled

Anketa

Jaký se Vám líbí více?

černo-zelený
16 (64%)
Bílo-červený
9 (36%)

Celkem hlasovalo: 22

Offline Drak



Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Bude jen jeden a ne jako dříve tři kabátky. Počet obrázků a grafiky roste a dělat všecno několikrát je zdlouhavé a nezáživné :)
černo zelenej vzhled si přálo pár členů a uvedli jej jako nejhezčí.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
draku, můj názor znáš.....ale zdržím se hlasování, protože, kdyby se tenhle červenej skin trochu zatmavil, myslím tu bílou, tak je to OK....mě na tom prostě vadí, že je to moc ostrý na oči....trochu změkčit....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no spíš bych asi uvítal změnu obsahu při změně velikosti okna. často musím otrocky používat slider abych si přečetl začátek i konec zprávy.


Offline UHNAK_GTi

zlata čiernozelenáááááááá..... :(  
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Drak

Citovat
no spíš bych asi uvítal změnu obsahu při změně velikosti okna. často musím otrocky používat slider abych si přečetl začátek i konec zprávy.
a jak si to jako představuješ :)  Je to optimalizovaný na šířku 1024. Menší snad už v téhle době nikdo nepoužívá.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no často v práci nemůžu jet fullscreen. Pokud mám ještě na boku panel s odkazama tak je to opruz  :(  


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Bílá bílá bílááá bííílááááá.... komu by se néélíííbííílááááá....(Úryvek ze čmeláčků.... B)  )


pepakudr

  • Host
Jestli mohu vstoupit do diskuze o vzhledu techto stranek,tak bych se priklonil k tem bilym.Lip se mi ctou.Na tom tmavym podklade to neni ono.Na prvni pohled vypadaji skvele,ale bila je bila.Jak bylo uvedeno uz v jednom prispevku,kdyby ta bila jen trochu zesedla,tak by to bylo OK.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
asi by bylo na čase změnit nadpis z bílo-červený na šedo-červený  :hehe:  


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
teda jsem překvapen kolika lidem se líbí černá.....si mi draku říkal, že ho používáme jenom3....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

V době, kdy se dalo vybrat mezi barvičkama to měli jen tři. ostatni měli buď uplně první zeleno bílej a nebo červeno bílej. černej už mám kopletně připravenej a čeká :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
minutu ticha za červeno-bílou  :cry:  


Offline BAD

Citovat
V době, kdy se dalo vybrat mezi barvičkama to měli jen tři. ostatni měli buď uplně první zeleno bílej a nebo červeno bílej. černej už mám kopletně připravenej a čeká :)
černáááá je dobrááá :o)
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Držím nejenom minutu ticha, ale i bobříka mlčení...... :mean:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Když jsem sem přišel poprvé, bylo to automaticky na černý, zvykl jsem si a pak to přešlo na červenou, hrozně mi vadila, ale nakonec jsem si taky zvyknula a nakonec se mi i líbila, teď je to zase na čený a abych si zase zvykal, ale hlasoval sem pro ní.... Je to jen o zvyku  ;)  
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
takže jestli tomu dobře rozumím, přepínání mezi skinama už nepůjde žejo?


Offline Drak

Citovat
takže jestli tomu dobře rozumím, přepínání mezi skinama už nepůjde žejo?
Nepujde. Už je to hodně složité a rozsáhlé
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)