GalantWeb

ADSL

Rob · 121 · 60357

Offline Ironjack00

na klavesnici ee, ale do compu nalil ccleaner... :D tahle verbez mi do pocitace nesmi udela tam spis peknej maglas nez aby k neco byla


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Přijde mi,že asi to druhý,asi vyčistil i registry.
Klávesnice nebyla nikdy politá.


Offline Pepe

Se jukni po programech WISE , třeba pomůžou.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Ještě jedna věc- dělá to jen inteprohlížeč-vyhledávač nebo i text Word a Excel ? Jestli je to jen při mozzile , - odinstaluj a nově nainstaluj. Odinstalace přes Revo un.
Stejný problém jsem měl s e-bookem.
« Poslední změna: 16.10.2015 - 09:42:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
používám google prohlížeč,jiný programy ne.


Offline Sir Dag

já ccleaner používám již snad třetím rokem a jsem spokojený. Ovšem mažu přes něj jen nepotřebná data které stahuje prohlížeč při prohlížení internetu.

Do registrů ať se takovéto programy ani nedívají! Takže registry ho nenechávám dělat.
Samozřejmě jsem si nastavil i co mi má mazat. Takže relaci prohlížeče mi nechá, automatické savy offisů atd.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No asi jsem nezaklikl vše potřebné.


Offline Sir Dag

nejvtipnější je když má někdo třeba 80gb oddíl pro systém. Vyjedeš si co zabírá systém a co data + volné místo a máš dohromady 55gm :D Říkáš si někde je chyba. Hmmmm, zeptám se: Jak moc brouzdáš po internetu. - Odpověď: Hodně.
Takže se inste ccleaner, nastaví tak jak má. Promázne, poté se opět podíváme na hodnoty. Kolko zabírá systém, data + volné místo a jsme na 75Gb :D Sláva. Sice tam ještě někde lítá 5giga, ale to je fuk.

Tyto podobné případy vidím pořád. Stěžujísi, že se jim pořád zmenšuje volné místo na disku přitom data daly pryč a stále je ho tam méně a méně.

Za mě se CCleaner hodí na promazávání dat po internetovém prohlížeči. (vymaže všechny postahovaná data díky kterým se stránka načítá rychleji, protože soubory nejsou znova načítány z webu, ale z PC. Ovšem to, že se na tu stránku již nikdy nepodíváte už prohlížeči nedochází  ](-: )
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Používám System mechanic Pro od fi. Iolo a nemám problém.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Odinstaloval jsem Ccleaner a už to píše!!!! :-D


Offline Pepe

Tomu říkám odvaha. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mám zase problém.
Zbyl mi tu po otci asi 3 roky starý ntb Asus a když v něm chci udělat změny,píše mi to při...chcete povolit programu změny?   ano   ,vložte čipovou kartu a neudělám nic.Nepomohlo ani částečné - bod obnovení na ůplný mě to nepustí.
Jedná se o W8.Jak se tomu  "čipu" vyhnu?Nemůžu ani odinstalovat McAfee!


Offline Sir Dag

nainstni W8 znova uplně od začátku .-) To je nejlepěí odstraňovač všech chyb, virů atd...navíc budeš mít PC hezky podle sebe
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jak je nainstaluju? ,cd nemám W8 už tam v ntb byli při koupi.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Win8 bych tam nedával... Radši Win7

Když mi to vemeš do Plzně nebo do Prahy, tak to udělám, jestli nevíš co a jak...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
W7 už nedostávají aktualizace a ty W8 jsou origo,tak bych je rád zachoval. RIP.


Offline Sir Dag

stačí mím libovolné OMko osmiček..protože ty mají universal klíč na 30 dnů..během těchto dnů opíšeš licenční kód ze štítku co máš na ntb a vala..máš plnohodnotné osmi :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jen se obávám,když byse tohle opětně znova zdařilo,aby to po mě nechtělo znova čipovou kartu.Nejde to u mě změnit rovnou nějak v BIOSu?


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
To byl firemní NTB?

Téhle hlášky se dá zbavit