GalantWeb

Tomuláčova bouračka

Offline tomulac

Tak tady je ta moje raní bouračka.
Kluci, jak to teď chodí s vyřízením likvidace? Bába z asistenčky říkala, že to mám dát do servisu, kam se na to přijede podívat likvidátor. Ten to prý chce vidět i odstrojené, takže příjde dvakrát. Předpokládám, že na to dá likvidačku, jsou promáčknuté kufrové dveře, nárazník, pak ta příčka co drží zámek, světla jsou hnuté, a je trošku promáčklí i blatník vlevo vedle světla.
Myslíte, že by to likvidátorovi stačilo vidět takhle v garáži neodstrojené? Máte s bouračkama zkušenosti? S nějakou podobnou? A myslíte, že má cenu to spravovat? Minulí rok jsem dal do auta tak 30 000, které ani za celé auto nedostanu...:(


Offline Pepe

Opravitelné to je , záleží na tom , kolik to ohodnotí likvidátor . Si myslím , že to nemusí vidět v servisu , když to odstrojíš sám .  Chce to dohodu s ním , kam se přijede podívat . Já to měl v garáži .  Odhad - jestli cena odhadu přesáhne výkupní hodnotu auta v bazaru- cca 25 000 kč, jde to na totálku s tím , že ti pošle na účet 20 000 a zbytek si prodej na díly .  Rozmýšlej , co s tím . Já měl peníze na účtu do 4 dnů od bouračky - ČP .
 Nárazník - na ten stačí teplovzduška a vrátí se z5 , takže opatrně při demontáži.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,nic moc no,ale pokud seženeš levně kufr a možná levý blatník,který vypadá z boku u světla ,že je trochu zaražený,tak bych ho ještě nepohřbíval.Čím bys jezdil za 20 000kč?
Teď na to koukám ,že jsem asi olepoval silikonem zad. světla.
« Poslední změna: 19.01.2017 - 14:13:23 od Rob »


Offline Pepe

Když zapřeš hever mezi příčku a prohnutou lištou , mělo by to jít vymáčknout a porovnat .  Jen pak sehnat víko kufru .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Filda223

no ty máš kliku čoveče  ](-:
I´m way to exhausted.


Offline Sir Dag

vše tu mám .-)
To dáme dokupy..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Přinejhorším,světla mám taky,ale na US sedana.
LZ dveře seděj?Nebo tam už není žádná mezera?
To tě sestřelila nějaká telefonující paní s Offroad-em,ne?


Offline tomulac

No,  predemnou dal nejaky debil prednost z leva. Ja ubrzdil jen taktak,  ale baba v mitsubishi asx za mnou uz ne.  Nebyla to velka pecka,  ona mela na aute jen trosku praskly naraznik,  a to moje vypada celkem osklive
« Poslední změna: 19.01.2017 - 22:38:04 od tomulac »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mitsu do mitsu,tak to je pech.
Opravíš teda auto?


Offline tomulac

No doufam ze jo  :)   ted budu cekat na likvidatora


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Vždyť to nevypadá vůbec hrozně... nebo se mýlím?


Offline Sir Dag

světlo vypadá vyhnutě z důvodu prohnutí zadního čela (příčky)..po jeho srovnání by se mělo srovnat..co se týče nárazníku, tak ten se zachrání..víko kufru se dá jiné a co se týče výztuhy nárazníku, tu bych též volil novou (z jiného galiho)
Takže na díly je to pohoda..nic drahého a náročného..ovšem to srovnávání bude takové..mno u toho nikdy člověk neví.. :(
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BlackJack

To je lehce opravitelné .. maximálně s nějakým lehkým nedostatkem nebo optickou vadou na kráse.
Alespoň tak to vidím já  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Má to jedinou vadu - zateplený prostor  ^_^   , jinak v tomto mrazu nárazník dojebeš . :-D   a prsty umrznou dříve než nastavíš panenku k vytlačení hrany se zámkem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Kdo umí , kastli opraví . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě tam fascinovalo to lano vepředu uvázaný na uzel,holt pán se nebojí.


Offline Sir Dag

v té první části jak držel tu flexu..těsně před 12 min..aaaaaaaaaa..sakra.. .
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

odvez to tomu maníkovi a za 14 dní můžeš normal na technickou :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe,nepřipomíná ti ten mechanikův mundůr naše pyžamo na vojně?Ale možná ,že jste tenkrát měli jiný.