GalantWeb

Po naštartovani zdochne

Offline Amun-Ra

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Pekná zima.
Dnes som auto štartoval hodinu, (po pár pokusoch cez káble).
Ale dozvedel som sa ďalšiu verziu na môj problém. Auto neštartuje, lebo môže byť upchate sito niekde na nadrži (od ukrajinskej nafty), a vlastne po vypnuti motora podtlakom vtiahne naftu späť do nádrže. Je možné, aby to bolo spôsobené týmto?


Offline medvede

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 92
No-teoreticky to môže byť aj pravda , ale...
Ináč mi Ťa je dosť ľuto lebo viem čo je to byť bez auta(spolahlivého).
Moje sa poondelo asi na cca 5 dní-pokial som ho dal dokopy ,  ma išlo poraziť.(jak je na auto človek priviknutý tak je to horor bez auta  :angry:!!!A - čerpadlo má tlaky dobré?A vstriky? Ak to nakopneš ide to už potom dobre?Žhaviče OK ?
« Poslední změna: 01.12.2007 - 19:42:20 od medvede »


Offline Amun-Ra

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Žhaviče su menene, tlaky vraj OK, ale meral to ten posledný mechanik, ktorému už neverim. Chystal som sa to dať ešte raz premerať, ale nestihol som.
Teraz nieje šanca s tym autom pohnuť, tak som ho dal do garaže a tam bude musieť počkať do jari. Taktiež mam prasknute veko motora. Zohnal som už druhe, ale je z Lancera a este som ho neskusal či pasuje. Na vrakovisku tvrdil, že na 100%, a ak nie tak mi ho vymenia.
Byť bez auta je fakt hrozne. Študujem 130 km od bydliska a to cestovanie preplnenými autobusmi a vlakmi ma už nebaví.


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
s tim startovanim ---skus se podivat jestli nemas ucpany privzdusneni nadrze!!--je to takova picovina co dokaze pekne potrapit!!!--jak ubyva paliva tak vznika podtlak a nenasaje do cerpadla naftu---uz parkrat sem toto resil na starsich autech---poznas to ze kdyz povolis nadrz tak se nadechne!!--jinak doporucuji kompletni vymenu hadicek na palivovym potrubi.--na skodu neni ani profouknuti kompresorem.


Offline Amun-Ra

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
už je to konečne vyriešené. nakoniec ani nebol problem s naftou, bola to len mylna predstava. boli to žhaviče. Prišli na to v jednom servise. Potom, čo predošly mechanik prerobil žhavanie na tlačitko, a napojil to priamo na baterku, tak to išlo na 12V namiesto 6-tich V. A žhaviče boli len 6V. čiže len sa vymenili žhaviče za 12V a auto štartuje ako nikdy predtým.

Taka maličkosť a dokaže poriadne potrapiť.