GalantWeb

kladka řemenu k alternátoru 6A13

Offline adys

Měnil ji někdo? Nějaký tip jak se na ni jednoduše dostat? resp. co všechno je potřeba vytáhnout, ať ji v bez problému vyměním? Vypadá to kolem ní celkem nepřístupně...
A to hlavní kde ji sehnat? Co jsem se díval, tak kladky k rozvodu mají všude, ale kladku k jednomu nebo druhému řemenu jsem nikde neviděl...

Díky za info


Offline Pepe

Buďto koupit originál -u prodejců Mitsubishi - nebo na vrakovišti a vyměnit ložisko .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline adys

Tak to můžu vyměnit jenom to ložisko, jestli to půjde... Předpokládám, že je tam nalisované nebo tak něco ne?


Offline Pepe

Nevim jak je kladka dělaná , až ji sundáš tak to nafoť .Možná ti pomůže , že je lepší sundat kolo a plast k motoru a sundat napínák jako celek .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Asi by tě měl někdo upozornit na často se vyskytující nemoc utržené řemenice na klikové hřídeli. Taky jsem původně koukal na kladku. Musíš sundat řemenici aby si to poznal.
Radouš


Offline Pepe

Ty , Ráďo, myslíš na ten silentblok jako mezikruží řemenice ? :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ty , Ráďo, myslíš na ten silentblok jako mezikruží řemenice ? :mellow:
No presne to mam na mysli Pepco  :D
Radouš


Offline adys

No takže nakonej jsem to hodil u kámoše nahoru, protože z vrchu by to bylo neproveditelné... Koupil jsem nakonec Gates a oba dva... Celé to zabralo asi půl hoďky... Povolí se napínák a kladka... Jinač ložisko vez vůlé, pevné a nehází, tak jsem je tam nechal a teď to jen ševelí, takže spokojenost  :mellow:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Buďto koupit originál -u prodejců Mitsubishi - nebo na vrakovišti a vyměnit ložisko .


Jejda koukaám pozdě ... jednu sem taky kdysi měnil....roztrhala mi mrcha řemen.... ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)