GalantWeb

H7

Rob · 108 · 36404

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ty 1. nebo 3. v tvým odkazu mám objednaný/známej jede do asie/, ale co vůbec přiveze je ve hvězdách. :undecided:.A to nejdřív za měsíc.



Offline BlackJack

No co to k tomu říct .... prostě H7 žárovka s velmi tenkým vláknem pro dosažení požadovaného svitu a obvykle se zabarveným clonítkem pro úpravu zabarvení světla.

Asi bych bral OSRAM NightBreaker, špatné nebudou. Jen bych chtěl podotknout, že ty názvy typu: ultra, mega light, unlimited, Xtreme" užívané v tomto oboru jsou dosti zavádějící. Vždycky je to kompromis mezi životností žárovky a světělným tokem/teplotou chromatičnosti.

Měl jsem v dálkových "Osram NightBreaker (H1)" a svítily skvěle. Doplnil jsem potkávačky o "Philips X-treme Vision (H7)" a radost ze světla v noci veliká. Avšak mohu říct, že Osram měl viditelně bělejší světlo než Philipsy. Pak jsem však narazil do sloupu a vlákna Osramek upadla, zatímco vlákna Philipsu byla v pořádku a žárovky svítily dál. Potém jsem z nadšení pro věc koupil do dálkových "Osram NightBreaker Plus (H1)", které mají mít údajně vyšší životnost. Nicméně Osram nejspíš zesílil vlákno a žárovky už moc do bíla nesvítí (v porovnání se starším typem)! Prodloužila se tedy životnost, ale změnila se charakteristika světla.
Osram nyní vydal verzi NightBreaker Unlimited, které má nejspíš zase původní vlákno starých Nightbreakerů (bez označení Plus) a svítí tedy oproti verzi "NightBreaker Plus" běleji .. avšak s nižší životností.

Je to tak trochu šmelina na zákazníky. Časem vyjde zase nový typ NightBreakerů, které budou svítit maximálně buď stejně jako stávající modely .. nebo hůře, aby mohly být časem nahrazeny "za svítivější".

Za sebe bych bral zase něco od Philipsu, ale cena jejich produktů je vysoká v porovnání s Osramem. Pokud však dáváš H7, předpokládám že do potkávaček. Pokud nemáš něco jako denní svícení, počítej s tím, že "lepší" žárovky dlouho nevydrží. Do dálkových to má určitě smysl, protože se s něma moc nesvítí. V potkávačkách ta dobu provozu bude přece jen více ubýhat - je třeba s tím počítat.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Zdoter

 Já mám v autě ty Osramky. Svítí pěkně a jsem s nimi spokojený. Uvidíme jak dlouho vydrží. Zatím tam jsou od léta a ok. Podotýkám, mám je jako potkávačky a nemám denní svícení a s autem dost jezdím.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kupovali jsme loni s Pepem tady ty a pepe už je i namontaval,poštovný zdarma. :-D
http://stores.ebay.co.uk/Performance-Bulbs/_i.html?_fsub=6164266