GalantWeb

Xenony - problémy

Offline Rafik

Nevím, kolik z vás má v autě místo žárovek xenonovou HID sadu a jak často platíte pokuty.. Mě za poslední týden zastavili dvakrát, už dříve jednou, tak to už docela leze do peněz..

Zatím je odpojím a dám tam žárovky, ale rád bych je tam měl.. Tak se chci zeptat, jestli nevíte o někom, kdo by vyleštil lampy?.. a za kolik se dají sehnat čočky? ostřikovače mám, dám je tam jen falešně a tu automatickou regulaci řešit nebudu, to snad budou ignorovat ve většině případů.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Vozil sem je 3roky, bez jediný pokuty. Leštění sehnat je umění, protože to skoro nikdo nedělá a pokud ano, chce to i s kompletní zástavbou čoček.
Kup si denní svícení a nastrat, v noci policajti hovno poznaj.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Právě že včera mě zastavili večer... Možná že 8000K už je moc modré, nevím...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, já měl taky 8000k, jakej tam máš ballast? 35W nebo 55W? na tom taky záleží, jak moc jasný to je..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

35W
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak to nevim, kde máš problém. Tihle leští, ale počítej, že budou chtít tak desítku i se zástavbou bixenonových čoček.

http://www.bixenony.com/cira-optika/

Možná by pro tebe bylo řešení vyhodit xenony a koupit PIAA žárovky, jsou to nejlepší, co může být, svítí jako xenon - opravdu. Má je Drak na legnumu a od xenonu to nepoznáš. světlost cca 5500K, takže jako koncern.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

Sakra, to jsi mi zas nasadil brouka :D Jestli to dobře chápu tak by mi tam za něco kolem desítky dokázali dát xenony s čočkou s automatickým naklápěním ostřik světel a vyleštit skla? :D LOL :)

Vubec koukam ze maji zajimavy sortiment. Komplet ledky pro zadni lampu a ledky pro blinkry plus interier myslim ze i do SPZ osvetleni by to slo nacpat. HMM To uz bych nepotreboval nic krome H1 a H4 :)
« Poslední změna: 29.12.2009 - 14:56:43 od tombik »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Sakra, to jsi mi zas nasadil brouka :D Jestli to dobře chápu tak by mi tam za něco kolem desítky dokázali dát xenony s čočkou s automatickým naklápěním ostřik světel a vyleštit skla? :D LOL :)

Vubec koukam ze maji zajimavy sortiment. Komplet ledky pro zadni lampu a ledky pro blinkry plus interier myslim ze i do SPZ osvetleni by to slo nacpat. HMM To uz bych nepotreboval nic krome H1 a H4 :)
Ty už si moje příspěvky radši nečti, nebo z tebe vychovám tebou nenáviděného homo tunerus alias člověk upravující..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

Vsak ja rad udelam nejakou nedestruktivni upravu ktera zvedne pohodlnost. Napriklad denni sviceni ze....

Ale je fakt ze do xenonu bych asi nesel. Dosel jsem k zaveru ze z estetickeho hlediska by to Micince hrozně vzalo...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline DORIANXXL

...skúšal a stojí to za h... :( ,svieti to ako obyč halogenka a povedal by som,že aj menej. Jediný  efek je to "biele svetlo".Maximálne by som ich dal do mlhoviek.
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
no tak si ještě rok nebo dva počkám až budou lepší. Ledka jednou převálcuje xenony :-D
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
na tých H7 led je absolutne na prd ohnisko  :D také nebudu svietit nikdy dobre.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline tombik

Nevim nevim panove. Nedaval bych to ani do mlhovek. Tam osobne ocenuji naopak zlute svetlo (lip prosviti mlhu) proc to nevim, ale je to tak.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
sto let se experimentuje s barvou světel do mlhy a nic se neosvědčilo. Jedinou výhodu vidím v tom že žlutá mlha tak nebije do očí
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

sto let se experimentuje s barvou světel do mlhy a nic se neosvědčilo. Jedinou výhodu vidím v tom že žlutá mlha tak nebije do očí
Já měl na galantu bixenony H4 , H1 phillips nightshot navíc a v mlhovkách xenony H3 s teplotou 4300k a celkem to fungovalo, hlavně na prudění fabiatiků s puštěnejma dálkovýma..:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

Osobne sazim na zlute zarovky v mlhovkach. Od mlhy se bile svetlo odrazi fakt pekelne a myslim ze s diodama by to bylo jen horsi (a jeste k tomu slabsi svetlo)....Jinak Dalky i potkavacky osazeny OsramNightBreaker a jsem spokojen.

No nevim jestli se neco zjistilo nebo ne, ale stale se vyrabi zarovky pro mlhovky které mají nazloutle svetlo. Nemyslim ze se tedy zluta svetla neosvedcila nikomu krome me...

Inu kazdemu dle jeho gusta :-)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
na tých H7 led je absolutne na prd ohnisko  :D také nebudu svietit nikdy dobre.



A já blbec si vždycky myslel že ohnisko ja na parabole..... :(
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Já měl na galantu bixenony H4 , H1 phillips nightshot navíc a v mlhovkách xenony H3 s teplotou 4300k a celkem to fungovalo, hlavně na prudění fabiatiků s puštěnejma dálkovýma..:-D


Takový mám nejradši ....za deště si zapne mlhovky ... a ze shora pak vidim uplný kulový.... :lipsread:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ale, nevřískej kenry, pouštím mlhovky jen když je to nutný, a když mě někdo oslňuje dálkovejma, tak co bych mu nenaložil taky...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!