GalantWeb

Xenony - problémy

Offline Pepe

Dobrá práce,  :mellow: , jiné místo u Galanta nenajdeš .  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

To opravdu bohužel nenajdu, nikam jinam světla podle vyhlášky narvat nejdou, než do té mřížky (na kapotu si je lepit nebudu a nárazník řezat nehodlám).  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tenhle typ D.S. tam fakt sluší, máš tam mříže a ještě bez mlhovek, to mě by tam nešlo,mám mlhy,povedlo se ti to!


Offline Pepe

Když se podíváš na Vánoční nadílku, já je měl vedle RZ jako kopa jiných vozů ale není to vono , to pravé vořechové .
Něco vymyslim,  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Vedle RZ už je to hoodně natěsno s vyhláškou. Typ DRL co mám já, by se tam rozhodně nevešel, myslím, že i kulatý typ by měl potíže a ještě by to nevypadalo dobře.

Jinak co se týče těch mých DRL světel, tak sice to svítí, ale nevyrhá to moc světla před auto, ale jako kolmo od plochy těch světel. Není to podle mě ideální, mělo by to svítit víc před auto. Ještě zkusím ta světla natočit. nebude to sice vypadat hezky, ale svůj účel to bude plnit. Pak uvidím co s tím, buď si na to zvyknu nebo ta světla vytrhnu a hodím na druhé auto.

Nejvíc mi bylo proti srsti řezat tu mřížku. Nová stojí 750Kč, což je za tento kousíček stříknutého plastu opravdu mnoho. Naštěstí jde mřížka nahradit tahokovem, či jiným sráčem.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Při denním svícení jde o to abys byl viděn, ne abys viděl ty . -_- :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
rozdíl halogen-xenon.....philips xtreme power vs. xenon 4300k
+případná renovace reflektoru.......http://svetlomety.cz/cenik.html
nesvítíte už nekdo s xenama H7R  ?
« Poslední změna: 25.03.2011 - 19:56:42 od robb »


Offline maxx2

Bez podložky, jen na zadek jsem nalepil 3mm podložku místo patice pro halogen . Vše O.K.
porovnaval som klasicku žiarovku h7 s tou výbojkou h7 a ako pises je tam cca 1mm rozdiel v žeravení ohniska,tak prečo si tam tu pdoložku nedal? jedine vysvetlenie že si použil výbojku h7r, alebo....?
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
našetři na  PIAA a nebudou tě zajímat podložky. :mellow: PIAA  halogeny svítěj minimálně stejně jako xeny a to za každýho počasí i se zašpiněným sklem reflektoru.


Offline Pepe

porovnaval som klasicku žiarovku h7 s tou výbojkou h7 a ako pises je tam cca 1mm rozdiel v žeravení ohniska,tak prečo si tam tu pdoložku nedal? jedine vysvetlenie že si použil výbojku h7r, alebo....?
    ....1 mm neřeší prostor ohniska paraboly - ale podložka za je náhrada za držák hallogenu H7.  Výbojka -její ohnisko je 5-6mm - poměř až ji budeš montovat a podle oslnění protějšků ji podlož couvni do ohniska .  H7R zatím nepožívám . Mám normální H7 po technické ale brzo xeny vrátím do světel .
@Rob--- ty kecáš anebo je už máš ???
« Poslední změna: 27.11.2012 - 21:24:42 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

ok už teraz rozumiem.je to o laborovaní. každopadne idem do čočiek,ale tuto debatu som už sledoval davno a vkuse mi to behalo po rozume. zohnal som druhu sadu svetiel takže sa s tým trosku poihram. dik
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Měl jsem je a už odešly, ale chtěl bych je zase,  a teď to co se Drakovi nebude líbit, vypadá to, že pojede do UK, tak přemýšlím, jestli ho neukecat ,ať mi je tam koupí, ,protože bez dopravy by to nebylo zas až tak drahý, můj známej, co jel do Dubaje a slíbil mi ,že mi je tam koupí na to při těch nákupech nák zapoměl/hodinky a hodinky a h..../. :'(


Offline Werewolf66

našetři na  PIAA a nebudou tě zajímat podložky. :mellow: PIAA  halogeny svítěj minimálně stejně jako xeny a to za každýho počasí i se zašpiněným sklem reflektoru.

ja si je taky planuju koupit, asi jak do tlumenejch tak do dalkovejch....drakova ukazka na sraze me docela presvedcila :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ja si je taky planuju koupit, asi jak do tlumenejch tak do dalkovejch....drakova ukazka na sraze me docela presvedcila :)
na dálky při tý ceně je to skoro škoda.


Offline Pepe

Díval jsem se na Lexani e-shop, jsou jen na objednávku .  :angel: Tak se zeptám . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

Pepe naco su ti Piaa ked mas xeny?
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Werewolf66

Pepe naco su ti Piaa ked mas xeny?

Na to ze s nima muzes na technikou :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Pepe naco su ti Piaa ked mas xeny?
Na zimní období xeny bez ostřikování moc dobré nejsou . Je to studená výbojka , svítí bodově- při jízdě proti padajícímu sněhu prosvítalo světlo kroužkem o průměru 3 cm . PIAA je žárovka a dá více tepla .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, já měl taky 8000k, jakej tam máš ballast? 35W nebo 55W? na tom taky záleží, jak moc jasný to je..

Co znamená 7 ampér?Výkonnější startér/85W?/
http://www.galantweb.com/index.php?action=garage;sa=view_modification;VID=23;MID=56
« Poslední změna: 28.04.2013 - 18:33:02 od Rob »