GalantWeb

mračítka na žraloka

Offline Pitris985

chtěl sem se zeptat, myslim že už sem se na to ptal, ale nevítekde sehnat mračítka na žraloka? už sem to tu viděl u pár lidí v galerii. díky


Offline Pepe

chtěl sem se zeptat, myslim že už sem se na to ptal, ale nevítekde sehnat mračítka na žraloka? už sem to tu viděl u pár lidí v galerii. díky
V galerii jsou ale skladem je nemam . :laugh: :laugh: :laugh: :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pitris985



Offline Pitris985

to je super. a mohl bys mi je prosím obědnat?


Offline Drak

i s postovným jsou od 36 do 46 USD, tak jestli je chceš za tuhle cenu, není problém je objednat. Jen pro uplnost jsou černý a připravený pro nalakování
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

ok. to je parádní cena. tak je klidně obědnej.


Offline Pitris985

jo a když už sem tu, nemáte někdo náááhodou masku na sport editiona? takovou tu větší, dole protaženou?


Offline tomasssr

Mračítka na žraloka??? To se má jako mračit ještě víc :undecided: :undecided: :laugh:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Pepe

Mračítka na žraloka??? To se má jako mračit ještě víc :undecided: :undecided: :laugh:
Pak už mu zbývá jen tohle :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Pitris985


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
už takhle to hovno svítí a ještě tomu uber :laugh: Když si vspomenu že i já míval tak přiblblý nápady... :mellow:
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky sem je tam zkoušel budeš prd vidět a to sem tam měl xeny... ale proti gustu žádnej dišputát....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pitris985

já mam taky xenony. zkusim to a uvidim. když to bude na piču tak je zase sundam. to je to nejmenší.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já si koupil xenony za 3000kč a protože to hodně svítí tak tam chci dát ještě mračítka za 1000kč :D :D -_- -_- -_-
Radouš


Offline Pepe

Když budeš používat sklápění světel podle předpisů a podle toho jak na tě blikaj protijed. auta
,nepotřebujaš mračítka .  A na zkoušku - jak to bude vypadat a svítit ti stačí lepící páska . :D   :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Navíc ty mračítka by si musel dát hlavně na spodní hranu a ne na vrchnií aby to přestalo oslňovat...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pitris985

jak tak na to koukam, tak když má někdo problém s tím že mu to oslňuje a bude mu to oslňovat i s mračítky, tak mu to přeci nemůže svítit špatně, jek tu říkal kenry