GalantWeb

mračítka na žraloka

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
spíš sem si vždy myslel,že stylingoví nadšenci stávi auto k obrazu svému..než, že se odlišují..každej si ho skláda tak aby se mu líbilo.. každý má nějaké cíle


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Každýho věc, každej na to má svůj názor. Mračítka na tom vypadají pěkně, ale máš tu aji názor kenryho. Doufám, že budeš natolik soudnej a zhoršenou svítivost pak nebudeš dohánět poštelováním světel trochu výš ;-)


Offline Pitris985

to těžko. už takle mi na technický řekl že bych si je ty světla měl dát výš, že musim hovno vidět. mam je dost do země, aby neoslňovali.


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
to těžko. už takle mi na technický řekl že bych si je ty světla měl dát výš, že musim hovno vidět. mam je dost do země, aby neoslňovali.

Počkej, on ti je na té technické nenastavoval sám? Nebo jezdíš se staženýma, jako ruční regulací z interiéru?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Počkej, on ti je na té technické nenastavoval sám? Nebo jezdíš se staženýma, jako ruční regulací z interiéru?
Mě je taky nenastavoval. Nevěděl jak se to dělá tak se na to vysral i přesto že sem si to přál seřídit. Idiot
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Mě je taky nenastavoval. Nevěděl jak se to dělá tak se na to vysral i přesto že sem si to přál seřídit. Idiot
Občas je to spíš štěstí, mě do lamp hrábli na STK 2x u galanta, a pak jsem jel v noci slepej.... Protože to svítilo hrozně dolů... nakonec jsem si v garáži udělal značky a podle nich to dorovnával..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pitris985

kdepak. jen mi řekl tohle a hotovo. a to sem je měl z interieru naštelovaný co nejvejš to šlo.


Offline Pitris985


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
investuj ty prachy jinam když máš takovou potřebu utrácet. Třeba si stříkni spodek auta
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na to bych se v týhle kose venku vyprnul... Po nastříkání spodku auto smrdí několik tejdnů, a bez možnosti větrání oknem je to na hovno..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Na to bych se v týhle kose venku vyprnul... Po nastříkání spodku auto smrdí několik tejdnů, a bez možnosti větrání oknem je to na hovno..

Tak ať si koupí třeba nový ventilky :mellow:
Radouš


Offline Drak

První pokus nechtěl poslat, tak ted se pokouším o jiny
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

na co si budu ventilky když chci mračítka?! :anz: to je jako kdybys potřeboval nový gumy a koupil sis potahy na sedačky. :-D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nemám rád potahy v autě. Občas se tu člověk i zasměje :D
Radouš


Offline johny11

na co si budu ventilky když chci mračítka?! :anz: to je jako kdybys potřeboval nový gumy a koupil sis potahy na sedačky. :-D
Zdarec,musíš taky trochu pochopit legraci  :D


Offline Pitris985

já srandu chápu jen mi občas štve, že když si tady chce někdo něco udělat autě, tak ho musí někdo zkritizovat.


Offline johny11

Já myslím,že tohle je suprovej web,mám tady všechny ty lidi rád,jeden druhému se tu snaží nějak poradit a to se v dnešní době cení.Jak jsem psal již dříve,měl jsem spousty aut a a poznal jsem spousty webů,tenhle je super a jsem sním velmi spokojen!Když někdo napíše nějakou narážku,tak to jistě nemyslí zle.Každý chce mít svoje auto takové jaké si představuje.Mě kdyby někdo napsal,že se mu něco na mém autě nelíbí,tak potom je to jeho názor a vyvracet mu ho nehodlám.Nikdo není dokonalý a ani naše auta nejsou i když si to občas myslíme.Chvála se poslouchá dobře kritika však ne.Myslím si,že nikdo z těchto chlapů tady se ti rozhodně za tvoje představy o svém autě jistě nesměje.Pokud se ti něčí reakce nelíbí,tak na ní jednoduše nereaguj a mysli si své.
Myslím to v dobrém :mellow:


Offline Pitris985

v pohodě. já si z toho nic nedělám a rozmllouvat si taky nic nenechám. pokud se to netýká jízdních vlastností a pod.


Offline tombik

Tak tak, jsou tu takový jako já, kteří milují sérii skoro za každou cenu a pak takový jako Dragon který si rádi auto vyšperkujou....no a tak se tu prostě trochu do sebe navážíme a udržuje se tu tím aspoň zábavná atmosféra ;)


Offline Drak

MRAČÍTKA jsou tu a mužeš se pro ně stavit a nebo ti je pošlu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)