GalantWeb

Páté dveře galant 1998

Offline elkappi

Zdar mám problém sekly se mi páté dveře je nějaký způsob jak je otevřít (z venku nejdou) že vnitř
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Sekli se v poloze dovřené ?  Zevnitř sundat plast co je spodní rám čalounu a nahmátnout táhlo zámku - táhlo ke klice nad spz .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Ale myslím si, že nejlepí způsob je - dveře docvaknout na doraz, zamknout dálkou a otevřít dálkou . Pokud tohle nefunguje , tak složitě otevřít zevnitř a opravit zámek . Zatím by mělo stačit promazat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Sedan má u zámku i kouzelnou páčku kterou se blokuje - uzamiká ovládání ze vnitř vozu. Dekl dveří je jen tvarovaný koberec. Opatrně vytrhnout a zevnitř otevřít táhlem co vede rovnou od zámku k zajištění kapoty.


Offline Pepe

 Obe, mám dojem že se mu sekli dveře na kombajnu  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Mám dojem , že u kombi je lanko vedené dole v kastli a vyhazuje zámek velkou páčkou opírající se o malou . Z toho vyplívá ,že jdou zadní vrata otevřít i plochým šroubovákem škvírou mezi dveřma a rámem :-)


Offline Werewolf66

Od jakyho roku ma kombi bovden na otevirani kufru? Ja mam 98 a kufr ma svoje servo ve dverich. :laugh: a pokud nejde zamek tak nejakym zpusobem sundat oplastovani dveri a hejbnout s tahlem rucne....otazka je jak jsou srouby.
« Poslední změna: 21.12.2016 - 06:13:46 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

nemá bovden na otvírání kufru
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

elkapi má sedana co vím...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Kecáš dagu , nedávno koupil kombajn . :D :D :D            http://www.galantweb.com/index.php/topic,4037.msg53960.html#msg53960
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

dobře..tak když se dívám do tématu tak absolutně elkapi nenapsal zda dveře u sedana či kombíka...
ovšem předpokládám tedy, že u sedana by jsme to nazvaly víkem a u kombíka páté dveře...

Však ono se vlastně říká pětidvéřák a sedan....takže problém je u kombíka..jé já jsem pako  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

No a pak že tu není legrace . :D :D :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 :undecided: :undecided: Už se podařilo otevřít auto a opravit zámek pátých dveří ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Dveře jsem už otevřel sice jsem musel zamknout auto klíčem při centrálu pak houkalo pak jsem to rozebral a promazal a běží OK. Sorry za delší odmlku ale řezal jsem rakovinu na tlumičích a lemech. Jako klempíř bych pošel hlady :D. A ano už mám druhého sedan 97 rádoby sport edition a komby sport edition v plynu 1,20kč/km.
 
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Hlavně že se to povedlo . :-D  A klubového klempíře by to chtělo . ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001