GalantWeb

Vyfuk galant r.88 shanim

Offline Petr_fm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Ahoj,
takze se mi definitivne rozsypal vyfuk na mem galantu...
Proto se ptam, nevite, za kolik jde koupit novy? Nemusi byt kvalitni, nebudu ho mit dele nez rok... Alespon tenhle rocnik...
A nebo -> nemate nekdo starsi z vraku ?
Jsem ze severu Moravy, takze bud rozumna vzdalenost, nebo kdybych pro to jel, tak zase rozumna cena :)
Vypada to, ze upadl zadni tlumic, ale cely vyfuk je desny, kdyz jsem se na to dival zespod nedavno...

Diky moc za pripadne rady.
GLSi 2.0, 80kW, 1988 .. stribrna


Offline Pepe

AutoKelly dodá Bosal za 3800 kč. Za použité díly"zaplatíš" daleko víc. Je to system s přírubou
nad  z.nápravou a ten ohyb kokokoroduje až k hrnci.čus :huh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
AutoKelly dodá Bosal za 3800 kč. Za použité díly"zaplatíš" daleko víc. Je to system s přírubou
nad  z.nápravou a ten ohyb kokokoroduje až k hrnci.čus :huh:
Jestli tim myslis jenom zadni tlumic, tak je to tezce predrazeny. Na myho Galanta me vysel Bosal od www.vyfuky1.cz na cca 2200 is s tesnenim a postovnym. Navic vyfuky na Galanty IV jsou levnejsi nez na patou radu.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Alik

zajed si na mitsubishiclub a kontaktuj clena jmenem MYCHAK ja od neho ted beru stredni dil na galose za 1600novej ma dobry ceny........nbeo tady mas mejl mychak@seznam.cz :mellow:
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Pepe


Jestli tim myslis jenom zadni tlumic, tak je to tezce predrazeny. Na myho Galanta me vysel Bosal od www.vyfuky1.cz na cca 2200 is s tesnenim a postovnym. Navic vyfuky na Galanty IV jsou levnejsi nez na patou radu.
Nemyslel jsem to zle, použitý výfuk ho vyjde s opravama dráž a Kelly cena stažena na jejich serveru.
 :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
v pohode, jenom jsem chtel rict, ze jinde je maj levnejs. co se tyce oprav staryho, tak to nikam nevede, to mas pravdu. teda pokud to auto za pul roku neproda..
Galant 1,8 85kW r.95


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
napadlo me to udelat z nerezu.... a nechat tam jak kat tak stredni dil a koncovej.......cena okolo 2500 i s prací........ tak me napadlo nemate nekdo fotku rv 97+ zespoda....laka me udelat dva vyvody nekde od prostredka.....(zatim jen uvaha...)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

napadlo me to udelat z nerezu.... a nechat tam jak kat tak stredni dil a koncovej.......cena okolo 2500 i s prací........ tak me napadlo nemate nekdo fotku rv 97+ zespoda....laka me udelat dva vyvody nekde od prostredka.....(zatim jen uvaha...)
Nevim jak vypadá yespod pravá strana, ale kam chceš dát druhý vejfuuuuuuuuuk?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no to jeste nevim.... ale von se tam nekam vejde.... neboj pristi zimu uz mi to doufam bude bublat ze dvou koncovek....80mm kdybych mel vyhodit rezervu tak ho tam dostanu.... :-)))
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)