GalantWeb

Budiky stare za nové

Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Zdravím, potreboval by som vedieť kde a čo treba upraviť aby mi fungovali budíky, mam galant 8 (1998) 2liter. Má klasické budíky a chcem ich vymeniť za optitronové tiež z 2litrového modelu, problém je že nesvieti posvietenie. Všetko ostatné funguje. Poraďte prosím.  :roll:


Offline Sir Dag

potrebujes i kabelaz pod palubkou a jiny dimmer pro ovladani podsvitu v i terieru...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
To som našiel tiež ale mna zaujíma či sa to nedá aj inak proste nejak prerobiť aj bez iného regulatoru podsvietenia.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Obyč Werewolf se přestěhoval do Japonska?  :undecided:  ^_^


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
existuje nejaká schemá alebo návod čo treba zapojiť aby šlo to podsvietenie? nemusí sa to ani regulovať nejako stači aby to svietilo.


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Našiel som toto http://galant-club.com/forum/topic/118445-оптитрон-на-галант-4g63-с-4g64/ , cez Translator sa to dá preložiť tak zhruba viem že treba pár pinov prehodiť a tak ale nechápem tomu moc kde čo treba kde je aký pin resp bolo by lepšie niečo vizuálne ak mi viete pomôcť s týmto . Ten človek to aj niekde našiel ale už ten link nechce ukázať bohužiaľ :/


Offline Sir Dag

No jako Werewolf to udelal. Pravdou je, ze staci prehodit pat pinu v kabelazi pod palubkou. Bobuzel nevim kde. Vi to asi jen tri lidi a jsou to ti co to delali. Jinak kdyz to poprehazes, tak to sice nebude fungovat uplne presne, ale fungovat to bude. (tim presne myslim, ze se rozsvicuji rucicky i budiky naraz atd.). Nekomu se rozsviti az po rozsveceni obrysovek nikoly po otoceni klicku... Kazdopadne je to popsane ve foru. Zkus pohledat ve vyhledavani.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

To Fattal: ne tohle je slovak :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
už som to našiel na nejakej ruskej stránke ako na to , ešte som to trochu upravil aby sa rozsvietili postupne a po otocení klucika. takze mi to funguje všetko ako má. akurat reguláciu som odpojil úplne lebo je zbytočná keďže na max to svieti najlepsie :) tu dávam aj odkaz keby to niekto hľadal : https://www.beworks.ru/marki/mitsubishi/galant-8-eu-jp/interer/optitron-na-dorestajl-6a13?fbclid=IwAR1mRBRQTsGbax0QwtpFB3dl06f3shpzk0iMq7NXzxLHUARmo5rxRwqt_sA


Offline Sir Dag

tou regulací, snizujes a zvysujes jas v celem interieru. (podsvetleni prihradky, radia, klimi, osvetleni ovladacu atd)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Japan_Werewolf

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
To ja viem ale prišlo mi to ako najlepšie riešenie keďže som to vždy mal aj tak na maxime