GalantWeb

Tlumiče Pérování

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Zdravím, opět moje hloupé dotazy :)
Je rozdíl mezi plynovym a olejovym tlumičem?
A ještě jestli jdou vyměnit u Glanata tak nějak jako na polskym fiatu to znamneá bez stahováku a doma na parkovišti...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline bohumír

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
  • Galant 89'
Připojuji se k otázce. Už sem to koupil s obyčejnýma a rád bych věděl, jestli to řízení tuhosti půjde zase vrátit zpět. Dík. :rolleyes:  


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Citovat
Zdravím, opět moje hloupé dotazy :)
Je rozdíl mezi plynovym a olejovym tlumičem?
A ještě jestli jdou vyměnit u Glanata tak nějak jako na polskym fiatu to znamneá bez stahováku a doma na parkovišti...
Menil jsem s brachou zadni tlumice na Galantovi 95. Vymenit to jde jedine se stahovakem, kterej jsme si pujcili u znamyho v pneuservisu. Resil jsem jestli Kayaba Excel-G (plynokapalina) nebo Premium (kapalina) a u mjauto (tam jsem to taky koupil) mi jednoznacne doporucili Excel-G. Ja bych asi stejne nepoznal rozdil, vetsinou jezim sam nebo ve dvou, jsem s nima spokojenej, rozdil v cene je minimalni.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Alik

ja sem dostal napad...ceka me taky vymena tlumicu a koupil bych kapalynu.
a nechal si tam vymenit olej za hustejsi........aby to bylo poradne tvrdy....+pruziny HR nebo eibach :confused:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak az to budete delat rad bych byl u toho a pak sem zvedav na vysledek.... :worried:to prece nemuzes myslet vazne s tou vymenou oleje v tlumici...???? :mad:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)