GalantWeb

Vánoční nadílka

Pepe · 143 · 39875

Offline Pepe

Jak píše BlackJack , nastartuji a svítí - bude svítit . O spotřebu se nestarám- jezdím denně po pražském okruhu a ještě na LPG  :mellow: - občas do toho naleju E85 a je to .  ^_^  No když už jsem SDS koupil , tak je tam zas dám . :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)


sníží se ti o to, kolik potřebuje auto na výrobu cca 115W. Stejnou úsporu má i jízda s vypnutým radiem :D
115W je málo. Potkávačky, parkovačky, přístrojovka, vypínače, spz, zadní světla. Tipl bych tak 1 deci paliva na 100km
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
jo, to je sakra znát  :roll:
Jéé další takovej co nad pětikorunou ofrňuje nos  :D Tam ke ty jen mávneš rukou, já ušetřím za rok třeba 12 000kč
Radouš


Offline Drak

115W je málo. Potkávačky, parkovačky, přístrojovka, vypínače, spz, zadní světla. Tipl bych tak 1 deci paliva na 100km

když sečteš všechny žarovky tak to dá 132W pokud svítěj ty co maj a mají výkon jaký maj mít. Stejnou hodnotu výkonu třeba ztratíš špatnou volbou obutí, nebo podhuštěnou gumou.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

jo a pro lidi, ktrý nepoznaj rozdil mezi světlem a tmou je tato jednotka  http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=16  tam jen sednete a jedete a když je tma nebo tunel, tak se místo denního svícení zapne klasický noční :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Radous ty tvoje počty nechápu, ...ušetříš deci na 100 km, ,tj. litr benálu na 1000km, tj. zhruba 30 kč, no a pokud teda ročně ušetříš až 12000kč, tak teda ročně najedeš až 400 000km? :angry:


Offline Misak

kdyz chcete setrit, kupte si priuse. Uz je i ve verzi kombi
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Radous ty tvoje počty nechápu, ...ušetříš deci na 100 km, ,tj. litr benálu na 1000km, tj. zhruba 30 kč, no a pokud teda ročně ušetříš až 12000kč, tak teda ročně najedeš až 400 000km? :angry:
nie on nemal asi konkrétne namysli auto,ale niečo iné. Napr. nákup. material alebo niečo iné....ale nie auto. Aspoň ja som to tak pochopil... :undecided:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nie on nemal asi konkrétne namysli auto,ale niečo iné. Napr. nákup. material alebo niečo iné....ale nie auto. Aspoň ja som to tak pochopil... :undecided:
Přesně tak jak píšeš jsem to myslel. Například i snížení bankovních poplatků o 30kč měsíčně má pro mě význam + za to že se obtěžuju platit kartou mi banka vrátí 1% z dané transakce což u mě dělá měsíčně 100kč. No pro někoho jedno procento nic neznamená. Já tak vydělám za rok 1200. Jak psal správně drak o tom obutí to jsou taky skryté finance o kterých vím a také toho využívám.
Radouš


Offline Rafik

Pepe, prosímtě na kolik tě to celkově vyšlo? nějaké problémy při opravě? dělal sis všechno sám? Já jsem dneska nedobrzdil, když přede mnou auto odbočovalo na vedlejší. Takže chytnul to komplet předek, rychlost tak 20-40 km/h, airbagy OK, motor jede, dojel jsem s tím v pohodě ke známému na dílnu (dokonce i xenony svítí, ale světla jsou rozbité)..  No takže: přední čelo posunuto cca o 10cm (nutná výměna), světla (jedno rozbité, druhé má ulámané úchyty, tak asi vyměním obě), kapota, chladič, nárazník je kupodivu OK, maska naprasklá.

Takže nutně sháním přední lampy a kapotu! a pak se uvidí co dál. Nemáte někdo něco?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed



Offline Rafik

super, beru. zítra se ti ozvu, dnes už nemám náladu.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
super, beru. zítra se ti ozvu, dnes už nemám náladu.
     ok,.........................prázdninová nadílka.                    ..


Offline Pepe

Já kupoval : haubna,obě světla, chladiče a ventilátory oba, nárazník, přední čelo,výztuhu nárazníku , mřížku .  ](-:   Cokoli můžeš koupit na vrakovišti , pomůže . Ústí n. Labem máš daleko , ale má dost dílů .Jo a to jsem měl díly s vánoční slevou - nárazník za 1000,-.  :'(   Jo a zapoměl jsem na čelní sklo a SRS - airbagy  , ty jsou od Yody .. Vše jsem dělal mezi Vánocemi a Novým rokem sám, barvu to nemá dodneška , asi na to dám folii.
« Poslední změna: 08.07.2011 - 22:35:29 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Jakkoli je přední nárazník zohybaný, stačí na něj horkovzduška . -_- Bacha na ventilátory, jestli můžeš kup z vrakáče origa , máš tam i čidlo klimy .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 :mellow:www.autohall.cz       , jenom tip . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jindřišák

Autohall je nic moc, na žraloky moc nemaj, ale slušný ceny. Z druhý strany olomouce je v nedvězí a tam je velka hala plná dílů na micáky.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jo a pro lidi, ktrý nepoznaj rozdil mezi světlem a tmou je tato jednotka  http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=16  tam jen sednete a jedete a když je tma nebo tunel, tak se místo denního svícení zapne klasický noční :)



 by mě zajimalo na co narážíš.....no tak sem byl holt zamyšlenej noooo... sem si nevšim tunelu nooo....ale že to už je pár let ... kurňa.... ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

tak takhle to vypadá
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed