GalantWeb

Xenony foto

Offline Drak

Dan Xenomam dělal kompletní jedno skolo za cca 1tis. :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Drak

tak bych zkusil nějakýho skláře.....vavra něco jednou naznačoval že ma nějakýho kamarada
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nj vávra..... toho sehnat je unikum, natož s ním komunikovat...


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak prý to nechal dělat někde v Krkonoších...
rozeslal jsem teda asi milion mailů, snad se někdo ozve že by to zbrousil. Každopádně tam chci vyleštit jen kolečko. Ty skla jinak dost skřehnou, Vávrovi už jedno prdlo.... a to měl vybroušenou jenom jednu stranu. Nechci radši vidět co to může provýst u Montyho. :worried:


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
U Montyho je to v pohodě. Mám vybroušenou jen jednu stranu, takže pohoda. A navíc je technicky nemožné vybrousit úplně celé sklo. Jinak já jsem měl ještě na jednom světle od kamínku uštípnutýho kus skla a taky v pohodě. Hodím sem fotku ať je to vidět a zakroužkuju to. Ono totiž Galoše mají dost velký ty skla, tak je to samo dražší. Tedy mě to stálo 1000,- Kč za kus. Dělal jsem to přes xenonmana a ten to nechává prej dělat někde v Krkonoších. Ale taky může kecat. Občas vidím někoho kdo si tam dá xenony a nemá vybroušené skla a pěkně to oslňuje. Takové lidi bych zabil.  :worried:

« Poslední změna: 08.05.2007 - 01:22:19 od Monty »
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)