GalantWeb

technická dokumentace ?

Offline ART

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 60
měl bych ještě další prosbu:
je nějaká dostupná technická dokumentace k vozidlu?? (ať už tištěná, digitální, či "online"...)
Jde o věci jako: jaký typy svíček na auto, jaké kabely k svíčkám, kolik oleje motoru/převodovky, jaké typy/druhy náhradních dílů (a po té i jejich detailnější specifikace), atd... (nejlépe v češtině)
třeba i něco ve stylu serviceboxu peugeot (toho jsem dříve měl...)
Teď mám galanta 2000GTI 16v (2.0L) 1988, 4g63 (1G), a je to pro mne úplně neznámé auto...
třeba i jaké žárovky (je fakt že stačí otevřít haubnu, a to už jsem udělal, takže tuším že tam jsou H4 a H1, ale právě i takové drobnosti a různé specifikace bych chtěl někdě vyčíst). Vím že asi nejlepší je když si auto pořádně prolezu / rozeberu doma (což mě nejspíš bude čekat, takže budu vlastně na začátku jako když jsem začínnal se svým prvním autem...)

dříve <PEUGEOT 605> - uspokojivých 190 hp
nyní <MITSUBISHI GALANT 2000GTI> - líných 144 hp
příště <nějaký rychlý osobní vůz>


Offline Drak

měl bych v el podobě (pdf) uživatelskou příručku ale v němčině, pak servisní manual v angličtině.
něco se dá stáhnout z http://bojo.hopto.org/Auto/Japan/Mitsubishi/
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ART

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 60
tak Tvůj nick je docela výstižný : )
jak autem, tak i přístupem k tomuto fóru..
a to co máš je to nějak moc velký? a je to obsahem i něco jiného než to co je v sekci download? (ostatně koukám že jsi to tam vše vložil jen Ty: )
Jinak ty stránky mi nejdou načíst...házi mě to na mou domovskou stránku..
No snad nebude vadit když se budu postupem času vyptávat tady na fóru jednotlivými dotazy, ohledně třeba těch dílů..
dříve <PEUGEOT 605> - uspokojivých 190 hp
nyní <MITSUBISHI GALANT 2000GTI> - líných 144 hp
příště <nějaký rychlý osobní vůz>


Offline Rafik

Jojo Drak je frajer :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed