GalantWeb

Výmena oleja v prevodovke.

Offline Pepe


 no mě to bylo divný .... že bys taky stárnul...?
Začíná obrácený proces - dětinštím, a blázni mi v tom napomáhaj. :undecided:
« Poslední změna: 22.04.2011 - 15:50:05 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Začíná obrácený proces - dětinštím, a blázni mi v tom nopomáhaj. :undecided:


jak se to dětinštění projevuje ...? to by zajímalo ... teda sem spíš zvědavej .. :-D :-D
kupuješ si do auta happy meal...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

To ne ,  ale brzo začnu když si lidi pletou pojem a Poém nebo termín a termit . :o
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To ne ,  ale brzo začnu když si lidi pletou pojem a Poém nebo termín a termit . :o

jo jo stane se... :lipsread: :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Werewolf66

Hele, co si myslite o tomhle:

http://www.olejshop.cz/oleje/prevodove-oleje/p/castrol-smx-s-75w-85-%2875w85%29-1-litr/

Ho ma asi 5 litru. tak ze bych ho prubnul
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline LivArt

Tak co, pánové, je tu v tom nějakej takovej nepořádek:
Takže jaký olej do manuální převodovky v Galantu 94?



Offline LivArt

To mi neříkej, že když kdokoliv na světě děla swap na pětikvalt, že shání přesně tenhle jeden konkrétní olej...

EDIT: Tak do převodovky lejou američani při swapu auto-manuál BG Syncro Shift II

« Poslední změna: 29.02.2012 - 19:07:47 od LivArt »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline LivArt

Jenže já tam pravděpodobně budu potřebovat něco doplnit.... Mno a když už se to má dělat, tak by klidně mohl být nový, ono to řazení už taky není stoprocentní. Kdyby byl nějakej ověřenej, případně někdo měl doma originál, tak bych klidně koupil.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
U Pepeho to nakonec s olejem nevyšlo, tak možná ebay. :roll:


Offline LivArt

Ten diaqueen je prostě nedosažitelný zboží... Pánové, co říkáte na Valvoline Durablend GL-4 75W-80?

Jako alt. náhradu toho Diaqueenu jsem našel i Tutelu, ale co tu čtu, tak tu ne...



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tutelu i valv. jsem vyzkoušel/nic moc/, nakonec jsem tam dal ojetý diaqeen a byl klid, ale třeba to někomu fungovalo..


Offline LivArt

Kurňa já snad budu kupovat i použitou olejovou náplň....  ^_^

V podstatě potřebuju ten olej akorát na dolití, ale kdyby se vyměnila celá náplň, tak by to možná začalo líp řadit (občas mám problém s falešným neutrálem na zpátečce a synchrony na 2 a 3 už nejsou taky žádná pecka).


Offline m4rt4s

Ahojte pánové, takže mám v jednání 20l kanystr, mají jej skladem, je to originál mitsu, tak čekám na jejich vyjádření ohledně poslání do ČR. International shipping prý není problém, tak jsem zvědav :)

http://www.ecmsperformance.com/catalog/mitsubishi/03-06-evo-8/9/mr/drivetrain/misc.-drivetrain/mz313376-mitsubishi-diaqueen-75w85-gl-4-transmission-oil.html
2.0 Wagon Sportedition


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline m4rt4s

Pokud to vyjde, tak samozřejmě bude první nášup tady. :)
2.0 Wagon Sportedition


Offline Berzelius

Jestli to výjde tak se hlásím..jestli zbyde...a když nás bude moc tak bys mohl obědnat dva a jeden bych klidně cálnul..jestli to bude do těch do 2000,-by oko


Offline m4rt4s

Kluci nechci plašit, ale jestli to vyjde, tak já si odeberu 3l na svýho galoše, a zbytek klidně rozprodám tady na klubu za náklady...
2.0 Wagon Sportedition


Offline LivArt