GalantWeb

Šíbr

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Sem se lek,že je to moje kára. :-D


Offline Trewor

Hele ten velkej šíbr z Legnuma chceš na sedana? To si nejsem jistej že půjde. Ta šachta do který se zasouvá je docela dlouhá. Sundej tapec, změř to a bude jasno.
Já už bych se na šíbr vytento...sníží to celej strop asi o 2cm a je to pěkně těžký
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Drak

velkej šíbr z kombajna na sedana nedáš. jednak je samotný šibr a spodní konstrukce větší než cela střecha sedana. a pak střecha na sedanu je víc zaoblená. No a pak by tě proklínal ten, kdo by do střechy řezal otvor přes výstuhu mezi B sloukama ve střeše :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 ](-: ](-:  Někdy napíšu pěknou ptákovinu, vůbec mi nedošlo , že to chce dát na sedana . :angel: :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Koukám že má vlastně i kombíka ale jak jsem viděl sedana....
Ale je to takový práce už jen natáhnout 4 hadice na odvod vody kvůli který rozebereš celej kuft, možná i palubka dolu..... No vysral bych se na to. Stejně je to většinu času jen váha navrch na nejblbějším místě
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

Když jsem rozebíral modráka a viděl konstrukci šíbru, přešla mne chuť na předělání do nového vozu . Ani náhodou . ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Na dotaz pepeho motor šel do tohohle stříbrnýho a to druhý je motor do vrtulníku TV-3  a chtěl jsem to na kombíka ale klempířovi se moc nechce :D ani se mu nedivím. Všimněte si nálepky na vercajku vlevo nahoře.
« Poslední změna: 27.01.2017 - 18:33:30 od elkappi »
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 :D :D Nebyl jsem si jistý , zdali 6A13TT v tvém voze zůstal . Jinak - vím jak vypadá motor pro helikoptery , teda zvenčí, k funkčnímu nebo modelu jsem se nedostal . :-D :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Je to kamaráda galant srdcaře. Galant je jeden z posledních 2.5 v 6 118Kw R.V myslím 2004 a je v tom nacpaná 6a13TT manuál předokolka.
A motor dole je z ruskýho vrtulníku MI 24,MI 117 jeden má výkon 1600KW a v tý mašině jsou dva
Galant navždy a FTO