GalantWeb

BRTNICE 2008

Drak · 126 · 41405

Anketa

Termín Brtnice 2008

23. - 25.5.2008
2 (15.4%)
30.5. - 1.6.2008
5 (38.5%)
Mohu oba termíny
6 (46.2%)

Celkem hlasovalo: 13

Hlasování ukončeno: 22.02.2008 - 09:02:51

Spojené události

  • BRTNICE 2008: 30.05.2008 - 01.06.2008

Offline Lades

vybavení tam je, ale trubky jsou tak trošku neudržovaný. proto toto řešení. Pro jistotu se zeptám paní domácí jak to je tuto sezónu
jeste to chvilku nech u ledu, domluvime se ve ctvrtek.... mozna mam reseni
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Drak

OK
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
kluci z moravy se starají o pivo.... to jsou časy  :D


Offline Lades

kluci z moravy se starají o pivo.... to jsou časy  :D
heeej nic sem zatim neslibil ale pokusim se... jo a bude to moravsky pivo tak doufam ze nebudou prazaci ohrnovat frnaky
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Drak

černá hora?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Zion

  • Host
 :D Lidi vy se tam jedete koupat v alkoholu ne  ^_^ to jste rovnou meli rict a meli jsme si objednat prazdnej bazen s tim ze si jej napustime vlastni tekutinou - pivem  -_-


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
kluci z moravy se starají o pivo.... to jsou časy  :D

Páč moraváci přišli na to jak se to dělá  :mellow:

(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Lades

jooo Jirka vas dostal!! Černá Hora to nebude ale není problem.Na čem se domluvite, to seženu. Mám možnost jihlavskýho Ježka. To je blíž k Praze, to by vám mohlo šmakovat ne? Ale stejně pokud přijedu tak až v sobotu takže v pátek budete stejně sosat Staropramen :laugh:
« Poslední změna: 08.04.2008 - 07:49:51 od Lades »
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Všechno jen prosím ježek neeeeee  :undecided: má lepší účinky než šaratice.  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Lades

Všechno jen prosím ježek neeeeee  :undecided: má lepší účinky než šaratice.  :laugh:
Ale nemá. Bude to 11ka takže žádná žbřunda. Ale nebudu to prosazovat za každou cenu. Pokud přijedu tak malá bečka je na mě a co si vymyslíte, to se pokusím sehnat. Je mě to fuk. Já piju všechno.
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline BAD

Ale nemá. Bude to 11ka takže žádná žbřunda. Ale nebudu to prosazovat za každou cenu. Pokud přijedu tak malá bečka je na mě a co si vymyslíte, to se pokusím sehnat. Je mě to fuk. Já piju všechno.
12 plzen ???
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Lades

12 plzen ???
to sem nechtěl slyšet.to zase nemusím já, ale pokud bude víc zájemců...
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Misak

Budvar
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
jj sem zvědavej kolik toho zase costou zbourá  :D
No doufám že nic cestou netrefím. Tedy ani předtím, jako minule. Mám jen prasklý nárazník, ale to je z minulého roku z narozenin. Snad toho nebude víc.
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Zas pujdem spát až ráno a budem čekat s jakou Monty dorazí  :P  -_-
To je otázka s jakou dorazím. Tedy mám na výběr ze třech.  :D  Asi dám fotky a budeme hlasovat. No ale jak se tak dívám, tak už ani není kde spát. Stan nepřichází v úvahu, to by mě bolely záda. Něco vymyslím.  :(
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Drak

To je otázka s jakou dorazím. Tedy mám na výběr ze třech.  :D  Asi dám fotky a budeme hlasovat. No ale jak se tak dívám, tak už ani není kde spát. Stan nepřichází v úvahu, to by mě bolely záda. Něco vymyslím.  :(
dej sem link na online kamery, který máš u těch třech všude nainstalovaný :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD


Offline Lades

budvar taky donrý :o)

zjistím... ale asi nebude problém
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Všechno jen prosím ježek neeeeee  :undecided: má lepší účinky než šaratice.  :laugh:
na tento prispevek neber zretel, autor uz je starsi a p...e  uplne povsem  :D


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
já teda nevím jak moc chlastáte, ale na podobné akci (myslím na počet lidí) tady v těch našich končinách padne tak 1-2 velký bečky tzn.200 piv. a tam se pivo neprodává??to je všechno ve vlastní režii??
jsem rad, ze je tu i nestranej nazor.. uz jsem na to draka upozornoval, ale jeho vyraz obliceje - :o nic neprozradil.. jestli souhlasi, protestuje a nebo si mysli neco uplne jineho..  kazdopadne si myslim ze 40 piv na dva dni je urcite malo.. pokud tedy dorazi toliko lidi, co slibilo..