GalantWeb

Na rozebrání - GALANT

Offline Pepe

Bacha na tu levou zadní , na tu zapomeň .Jinak ti to rozbije hubu . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

tak tak...kolikrat uz jsi mel zarizlej pas v brise? :D

btw: kdy si pro ty vsechny cajky budu moc dojet?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Zatím jen 2x .  :D   Nevím jestli vše stihnu do příštího víkendu , mám tady i Frantův Galant a práce nad hlavu . Stačí do 14 dnů nebo přijedeš makat ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

ja nevim jak mi to vyjde, a ty tam ses kdy? ses i ve vsedni den, nebo je weekendy?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo a co je hlavní --- udělali ze mne amerikána - s automatem . Skoro v důchodu a učím se jezdit .
Už jsi zkusil při plným plynu ještě i prošlápnout podlahu? :o
To se pak teprve začnou dít věci! :mellow:


Offline Fllinta


Offline Pepe

Zatím ji mám , zvažuji nechat si ji . Ale první na ráně byl Sweety .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Zatím ji mám , zvažuji nechat si ji . Ale první na ráně byl Sweety .
Dík pepe  :mellow: Až budeš vědět, tak napiš  -_-


Offline Drak

jestli zbudou zadní tlumiče, tak bych si je vzal. Musím si poskládat sadu normálního podvozku :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

jestli zbudou zadní tlumiče, tak bych si je vzal. Musím si poskládat sadu normálního podvozku :)
Zadní jsou už přehozené , zbyl 1 starší, druhý byl vyteklý - alespoň zadělaný od oleje . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

mě jde jen o horní uložení, tak i ty starý se mi hodí pokud misky nejsou uplně orezlé
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Draku to není problém . Zatím dám RZ do depozitu a je to na rozebrání . -_-  Nejhorší je to , že pokaždé to musím vytáhnout z garáže a pak zase schovat . ](-: ](-: ](-:
« Poslední změna: 29.06.2014 - 18:04:11 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Zdravím, něco z tohoto by nebylo?
http://1url.cz/hsqF
http://1url.cz/Dsql
(pravé spodní zadní a přední příčné rameno přední nápravy)
Díky.
« Poslední změna: 29.06.2014 - 22:46:02 od in4mator »
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Pepe

Ramena už nejsou .Sorry :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225

Offline Trewor

Sry za plevel ale já rovný ramena mam, jedno je úplně OK (tuhej čep,zdravá manžeta i silentbloky) , druhý má tuhej čep ale manžeta a silentblok tlumiče auž nejsou 100%
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Misak

Pepo, levy predni plastovy podbeh? ten muj se zrovna tenhle vikend kompletne vytrhnul.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Pepe

Pepo, levy predni plastovy podbeh? ten muj se zrovna tenhle vikend kompletne vytrhnul.
O víkendu to budu demontovat, podběhu chybí kousek u nárazníku - vyfotím .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Misak

Urcite, taky mi tam kousek chybel. Dneska jedeme do italie, tak se po vikendu ozvu, co mi jeste dalsiho upadlo :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206