GalantWeb

výměna látkových sedaček za kožene s el. pojezdem

Offline koty

Ahoj chci se zptat jestli jde když mám galanta 98  s těmi sedačkami bez elektriky dát tam sedačky ty kožene s elektrikou ještě jestli nebude vadit že ty sedačky jsou z pravostraného řízení.Jde mi o to jestli mi to bude pasovat na ty díry na šrouby a jestli se ta elektrika dá nějak natáhnou nebo jestli náhodou tam není příprava ,máte s tím někdo skušenost ? -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

na diry ti to pasovat bude, kabely budes muset natahat a dodělat i vyhřívaní (relatko plus spínače). Jinak sedačky jsou pěkně těžký :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

vyhřívání tahat nemusím já to v těch látkových už mám je to o práci míň  :D jen pak sehnat schéma na zapojení těch pojezdů,ale jinak to tedy vadit nebude viť že to je z pravostranného řizení viť .
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

pak ještě otázka jestli sedačka zadní z kombíka jde dát do sedana ,jestli tam není nějaká změna -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

na pohyb stačej dva draty + a - plus pojistka. Schéma se dá stáhnout. Obě sedačky jsou stejně polohovatelné
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

pak ještě otázka jestli sedačka zadní z kombíka jde dát do sedana ,jestli tam není nějaká změna -_-
u zadni jsou jinak opěradla a boky vedle opěradel
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

takže to nejde zaměnit s kombajna do sedana ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

prohodit to jde, jen ty boky se trochu našponujou :) sedak je už stejnej
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

nebudou mít přední náhodou ovládání místo ven dovnitř? Airbag taky místo ke sloupku, tak do středu auta? Protože airbag je na stejný straně jako ovládání a pochybuji, že by se daly sehnat kožené, elektrické, vyhřívané bez postranního airbagu...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

je to dobře, jako bys seděl na sedačce spolujezdce. Obraceně nejdou ani namontovat protože by drhly o tunel :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

normálně levá sedačka s anglie se dá do normálního auta na levou stranu,ty sedačky jsou myslím uplně stejný jen nevím jestli i pojezd nahoru a dolu má ta spolujezdcova,ale zaměnit to jde jen  že by se sedělo na spolujezdcoví  ,protože ty sedačky nemají čidlo zátěže kvůli připoutání jako dnes každý noví auto.Jen se tu ptám napadlo mě to  ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

co tu mam jednu koženou sedačku, tak má i spolujezdec stejný možnosti pohybu jako řidič. I když já mam u řidiče snímač zapnutých pásů a při předělávání jsem ho musel proklemovat aby nesvítila kontrolka a nepištěla jednotka 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

co jsem tak koukal tak obě sedačky mají to nastavování na záda na opěradle což je taky dobrý :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

Ahoj tak ptal jsem se jednoho kluka co měnil taky sedačky za ty elektrický a říkal že prýkabely se nemusí tahat
jsou pod kobercem schované,takže se jen dá sedačka zapojí konektro což je paráda  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

se koukni pod sedačkou jestli tam mas volnej konektor. Je skovanej hned vedle konektoru od aibagu v sedačkách a v pohodě ho nahmatáš rukou. Co jesem rozebiral , tak některý to mají, některý ne. Co kus, to jina elektrika :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Tak jsem o víkendu měnil bovden na otevírání kufru páčkou u sedanu, no málem jsem u toho vypěnil, ale dal jsem to. Volnej konektor pod sedačou jsem našel, takže ta elektrika tam jde taky.

Chci se zeptat, když potřebuji vyndat sedačku. Jak postupovat při odpojení a znovuzapojení konektrou Airbagu? Je na to nějakej zvláštní postup, nebo je to jedno?? Jen se bojím, aby mi nevystřelil Airbag do xichtu při znovuzapojení  :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mělo by stačít odpojit baterku a pro sichr pár minut počkat, at se to vybije do mrtě.   http://www.galantweb.com/index.php?topic=1775.0
« Poslední změna: 30.07.2010 - 17:14:21 od robb »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak jsem o víkendu měnil bovden na otevírání kufru páčkou u sedanu, no málem jsem u toho vypěnil, ale dal jsem to. Volnej konektor pod sedačou jsem našel, takže ta elektrika tam jde taky.

Chci se zeptat, když potřebuji vyndat sedačku. Jak postupovat při odpojení a znovuzapojení konektrou Airbagu? Je na to nějakej zvláštní postup, nebo je to jedno?? Jen se bojím, aby mi nevystřelil Airbag do xichtu při znovuzapojení  :D

Podrž si chvilku brzdovej pedál, aby se to všechno vybilo...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nebo parkovačky ... třebas...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

OK, díky za rady, budu si to pro příště pamatovat... Tentokrát jsem to zmáknul jen s přizvednutou sedačkou, neodpojoval jsem...