GalantWeb

Cvakání V Interiéru

Offline Gary81

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
  • Galant 1.8 GLSi r.v. 12/1993
Mám Galanta 1,8i r.v. 94, a na najednou se mi začal od kaslíku od spolujezdce ozývat nějaký cvakot, jako kdyby se něco točilo, a o něco to dřelo. Když zapnu vnitřní cirkulaci, tak to přestane. Nemohl by mi s tím někdo poradit? Pro mě je to záhada :omg:  


Offline Drak

něco ti spadlo do do větráku a to ted dře o ventilator, zkus jestli se to změnou otaček ventilatoru mění i rychlost cvakání. Pokud jo, tak ze spoda toho motoru jsou šrouby a vyčisti prostor, kde se točí "vrtule".
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


pepakudr

  • Host
Myslim,ze to bude servomotorkem cirkulace.Je to ta cerna krabicka na bedne ventilatoru.


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Můžu potrvrdit, je to ta černá krabička, která hýbe s táhlem cirkulace.
Jsou v ní ozubený kolečka a jedno z nich má ulomený zub a prokluzuje (cvaká). Píšu z vlastní zkušenosti, protože už jsem si ho nechal dělat nový.
On ten motorek je neustále po napětím a
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Můžu potrvrdit, je to ta černá krabička, která hýbe s táhlem cirkulace.
Jsou v ní ozubený kolečka a jedno z nich má ulomený zub a prokluzuje (cvaká). Píšu z vlastní zkušenosti, protože už jsem si ho nechal dělat nový.
On ten motorek je neustále po napětím a
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline Gary81

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
  • Galant 1.8 GLSi r.v. 12/1993
Díky moc za rady, mrknu na to ozubený kolečko a uvidím. Myslím si,že to bude tím, zní to logicky.


Sharken

  • Host
Mám galant 2.0 GLS r.v.1999 a rovnaký problém. V servomechanizme (čiernej krabičke) na jednom ozubenom koliesku zlomený zub. Dajú sa niekde zohnať tie ozubené kolieska alebo musím kúpiť celý ten servomechanizmus?


Offline Gary81

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
  • Galant 1.8 GLSi r.v. 12/1993
Tak už to mám dávno hotový, bylo to tou černou krabičkou co vypíná a zapíná vnitřní cirkulaci. Na jednom kolečku byl v háji zub. Tak jsem to kolečko o kousek pootočil, aby ten praslký zub nebyl v záběru a v je to v pohodě :D


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Došlo i na mě :undecided: začalomi to taky cvakat a rozdělavat se mi to nechce je zima akorat me štve   že to musim poslouchat když nechci mít zamlženy okna -_-


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Nakonec sem se do toho pustil a povedlo se pokud to budete nekdo delat tak ten motorek je pod prihradkou u spolujezdce a staci to opravdu jenom sikovne pootocit to ozubeny kolecko afakci to  :D