GalantWeb

Xenony foto

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tady sou ty xenony....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepper

A budeš to dávat do parabol rovnou místo H7miček a nebo máš v plánu překopávku na čočky? Určitě pořiď fotodokumentaci!  :mellow:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tohle je jen fotka jak budou vypadat, kdybych to někdy dělal tak určitě né sám ale třeba z Begym,Svavrou,Drakem a spol.... bude jich plnej kontajner, ale ještě pořád nevim cenu....Sice sme je zkoušely, ale v kufříku svitily moc pěkně.... z počátku bílá a po minutě... lehce do modra....a šel bych asi jen normálně do parabol....čočky sou dobrý ale trošku komplikovaný....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

Tohle je podle obrázku přestavbová HID sada...dá se místo standartní žárovky (H4, H7...)  Nic se neřeže a ani nebrousí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

tak ja si taky urcite nekolik kousku vemu!!!!
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline BAD

Tohle je podle obrázku přestavbová HID sada...dá se místo standartní žárovky (H4, H7...)  Nic se neřeže a ani nebrousí.
jak se neřeže a nerousí tak to je naprd  :worried:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
jak se neřeže a nerousí tak to je naprd  :worried:
no pokud se nic nereze, nevezmem jeden kufrik na pul ?? vis na co myslim  :D


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No taky bych měl zájem, záleží na ceně, a myslim že vím na co myslí B2, na motorku to by se mi hodil celej jeden kufr... tož....


Offline BAD

no pokud se nic nereze, nevezmem jeden kufrik na pul ?? vis na co myslim  :D
jojo taky už sem na to myslel je to otázka ceny záleží jak se kenry pochlapí  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Cena přece nezáleží na mě....já to jen přivezu a uvidim .. kolik řekne....ale když snad vezmem víc kusů tak by to pak mělo bejt o chlup míň.... teď ale kolik to bude chlupů.... uvidíme....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepper

Tohle je podle obrázku přestavbová HID sada...dá se místo standartní žárovky (H4, H7...)  Nic se neřeže a ani nebrousí.
Zkus zjistit, jaké to jsou výbojky ... je to D2R nebo D2S? Taky by mě zajímala barva světla - 4300K, 6000K a nebo více? Měl bych o jednu nebo dvě sady zájem ... jinak pokud to chceš dávat namísto H7, tak ani nepotřebuješ speciální přestavbovou sadu ... padnou tam bez úprav ty výbojky s klasickou paticí, které se lépe shánějí do budoucna. Dokonce není problém ani s těmi prachovkami - vešlo se to tam. Na rozdíl od téhle sady tam mám bohužel zvlášť trafo a zapalovač - takže namísto 2 krabiček mám 4.  :( Ale vešlo se to tam v pohodě a dokonce jsem už prošel jednou STK  :D

Asi trošku odskočím od tématu, ale při montáži xenonů je nutné mít ostřikování předních světel - dle manuálu toto lze do Galanta 1997-2003 namontovat - neválí se někomu doma nějaké použitelné díly - trysky na nárazník a čerpadlo? 


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
No taky bych měl zájem, záleží na ceně, a myslim že vím na co myslí B2, na motorku to by se mi hodil celej jeden kufr... tož....
pan bude zrejme colombo  :D


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
o ostřikování světlometů tedy nic nevím, zato podle vyhlášky je povinost mít u xenonů automatickou nivelaci.


Offline BAD

o ostřikování světlometů tedy nic nevím, zato podle vyhlášky je povinost mít u xenonů automatickou nivelaci.
nivelaci i ostřikovače navíc bez čirý optiky je to naprd :) a bez čoček jakbysmet ale aspoň něco
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Pepper

nivelaci i ostřikovače navíc bez čirý optiky je to naprd :) a bez čoček jakbysmet ale aspoň něco

Souhlas, s tou čirou optikou máš pravdu - bez té to nemá cenu. Ale čočky nutné nejsou - mám to v parabole (dokonce se stínítkem) a je to nádhera - u xenonů je hlavně výhoda ve vlastnostech toho světla, ne v tom, kam dosvítí ... v noci jezdím pouze na potkávačky a vidím lépe, než předtím s dálkáčema. Nikdo na mě zatím neblikal, že bych ho oslňoval.  ^_^ Taky jdou nádherně vidět cedule, značky a reflexní čáry - dokonce i když na ně přímo nedopadá paprsek. Když si vzpomenu na halogeny, jak jsem musel před cedulema rozsvítit dálkové, abych vůbec viděl, kam jet  -_-

Ty čočky jsou taková třešinka na dortu (hlavně na efekt) lepší na pohled a na rozměr - stačí ti malá čočka namísto větší paraboly.  Já tu svou sadu pořidil komplet za 4000 a dokud nebudu mít problém s policajtama, nevyndám ji. Ale jak jsem psal - prošel jsem dokonce i STK a policie mě stavěla v noci už dostkrát.  :mellow:


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
leštěný světla jsou v plánu. Příští týden mě Dragon dá dvě světla, tak je nechám vyleštit. Rovnou vyměnim i parabolky pro dálkový co Mitsupaja z pro mě neznámýho důvodu rozštípal.
« Poslední změna: 08.04.2007 - 18:18:03 od Begy »


Offline BAD

Souhlas, s tou čirou optikou máš pravdu - bez té to nemá cenu. Ale čočky nutné nejsou - mám to v parabole (dokonce se stínítkem) a je to nádhera - u xenonů je hlavně výhoda ve vlastnostech toho světla, ne v tom, kam dosvítí ... v noci jezdím pouze na potkávačky a vidím lépe, než předtím s dálkáčema. Nikdo na mě zatím neblikal, že bych ho oslňoval.  ^_^ Taky jdou nádherně vidět cedule, značky a reflexní čáry - dokonce i když na ně přímo nedopadá paprsek. Když si vzpomenu na halogeny, jak jsem musel před cedulema rozsvítit dálkové, abych vůbec viděl, kam jet  -_-

Ty čočky jsou taková třešinka na dortu (hlavně na efekt) lepší na pohled a na rozměr - stačí ti malá čočka namísto větší paraboly.  Já tu svou sadu pořidil komplet za 4000 a dokud nebudu mít problém s policajtama, nevyndám ji. Ale jak jsem psal - prošel jsem dokonce i STK a policie mě stavěla v noci už dostkrát.  :mellow:
souhlas myslel sem to tak že jsou čočky lepší na design prostě to vypadá líp jinak xenony sou xenony :)
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nevíte někdo kde leští světla? Na netu jsem na nic kloudnýho nenarazil, ono to taky není zrovna klasická služba....


Offline Misak

zkus svetlomety.cz, sice to standartne nedelaji, ale mozna by se s nima dalo domluvit.......
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
myslim že xenonman světla leští... link je http://www.xenony.kvalitne.cz/showpage.php?name=cira_optika
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)