GalantWeb

Maska a svetla na galant

Offline ivovik

Ahojte.V mene T.J.Silenta Pomozte: zhanam masku a svetla na galanta 2.5 V6,2000r,ale nie na klasickeho ale na tu limitovanu ediciu,ci aka to bola.Za odpovede a ponuky,odkazy vopred dakujeme...


Offline Drak

Máš na mysli ze sport edit..nebo avance..nebo VR4?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ivovik

http://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/displayimage.php?album=6&pos=3

Toto je jeho galos a takuto masku a svetla by potreboval zohnat.Bohuzial on je teraz mimo netu,tak to sem pisem za neho.On by ti vedel urcite viac povedat.Ak by si mu vedel pomoct bolo by to super,dakujeme.Inak pozeral som na ebay tieto veci,svetiel tam je dost ale neviem ci by pasovali ale po takej maske nieje ani stopy  :worried:


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Světla jsou standardní dvojdílné, jako byly na všech galantech tohohle roku. Jenom VR4 měla jednodílný světlo vč. blikače. A s tou maskou je to prekérka, pasuje pouze na tenhle nárazník (SE edition 2000). Vím o nárazníku i mlhovkách, ale masku fakt netusim kde sehnat.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline t.j.silence

Máš na mysli ze sport edit..nebo avance..nebo VR4?
Konečne som sa dostal na net. Je to "avance" a fakt neviem kde to zohnať. Ak môžte tak prosím pomôžte, lebo už som dosť zúfalý. Boha. Mal som v piatok menšiu nehodu - tak ma to sere...dal by som zlato za to aby som dostal taký istý kus.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No asi se pletu ale ten avance to bylo jako stupeň výbavy... byl myslim ten comfort a pak avance a pak podle motoru... avance sem viděl aji obyčejný - ne sport edition... tak hledej spíš podle toho jestli móžu doporučit...  ^_^


Offline t.j.silence

Máš na mysli ze sport edit..nebo avance..nebo VR4?
http://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/displayimage.php?album=6&pos=3
Toto je moje auto a takúto by som potreboval. Na kufri mám označenie Avance ale ja som už z toho označenia debil. Proste potrebujem takúto lebo ona sa nasúva aj do toho spodného spojleru a obyčajná by tam nepasovala.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

aby v tom bylo jasno....

1997 - 2000 standartní nárazník a maska 

1997 - 2000 Sport Edition


2000 - > standartní nárazník a maska


2000 - > Sport Edition, Avance
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

aby v tom bylo jasno....

1997 - 2000 standartní nárazník a maska 

1997 - 2000 Sport Edition


2000 - > standartní nárazník a maska


2000 - > Sport Edition, Avance

No ja mám, ako na mojich fotkách aj vidno, ten posledný 2000 a takú mriežku potrebujem zohnať. Pozeral som už aj na ebay, ale sú nejaké divné. Včera som volal s jedným chlapíkom ktorý vozí diely iba na Mitsubishi a sám má Galanta, len ma nepotešil keď povedal že za ten kúsok plastu chce 4800Sk. Tak teraz fakt neviem čo si počnem.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pepper

No hele, já se bojím, že to asi fakt neseženeš ... na ebay jsou vesměs díly na tu americkou verzi, která vypadá ještě jinak, než tady na těch fotkách. A když někdo bude prodávat bouračku, tak budeš mít malou pravděpodobnost, že to bude zrovna ten Avance a nebo že nebyl bouchlej zrovna na předek.

Ale zeptám se jinak ... nezvažovals, že bys to dal dohromady? Teda pokud jsi to nerozmlátil na trsátka. Zbytek bys sehnal přes Kublajchána.


Offline t.j.silence

Niečo takéto by mohlo určite moje problémy s mriežkou vyriešiť. Už aj normálne začínam o tom premýšľať, veď je to skoro lacnejšie ako keď si u nás na Slovensku tú mriežku objednám normálne. Majú to na ebay.de.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

Niečo takéto by mohlo určite moje problémy s mriežkou vyriešiť. Už aj normálne začínam o tom premýšľať, veď je to skoro lacnejšie ako keď si u nás na Slovensku tú mriežku objednám normálne. Majú to na ebay.de.

Tomu říkám čumák z lokomotivy :-D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Některé návrhy a provedení čelních partií Galantů by měly zakázat . :anz:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Niečo takéto by mohlo určite moje problémy s mriežkou vyriešiť. Už aj normálne začínam o tom premýšľať, veď je to skoro lacnejšie ako keď si u nás na Slovensku tú mriežku objednám normálne. Majú to na ebay.de.


Takovýhle zhovadilosti jdou koupit i v česku....   
www.carstylingtuning.com
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To je spíš tuzing než tuning.... na auto bych dal kde co ale tohle snad radši ne....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BAD

Takovýhle zhovadilosti jdou koupit i v česku....   
www.carstylingtuning.com
[/quote]
musím říct že se mi některá jejich práce líbí
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline t.j.silence

Ja už som sa viac menej rozhodol. Aby som kupoval predný nárazník za 48 000Sk a k tomu mriežku za 3300Sk, tak radšej urobím tuning za 7000Sk a zabijem 3 muchy jednou ranou. AK budú peniaze tak prikúpim aj zadok a prahy. Tá firma je v Brne a z Nitry to nieje ďaleko, tak si tam preto asi zabehnem sám.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Misak

Rozumna rec. A kdyz uz tady budes, tak se ozvi a zajdem nekam na jidlo
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Ja už som sa viac menej rozhodol. Aby som kupoval predný nárazník za 48 000Sk a k tomu mriežku za 3300Sk, tak radšej urobím tuning za 7000Sk a zabijem 3 muchy jednou ranou. AK budú peniaze tak prikúpim aj zadok a prahy. Tá firma je v Brne a z Nitry to nieje ďaleko, tak si tam preto asi zabehnem sám.

Ten tvuj naraznik umim sehnat z vrakace za 2500 CZK a kryty mlhovek za 900 CZK jednu do kterejch pasujou standard mlhovky Hella pár za 900 CZK

P.S. Nezapomen ze ten pekelnej naraznik z lokomotivy je napasovanej na aute s 19´´kolama, ktery je asi 6cm nad zemi. Vsude nebude vypadat takhle.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline t.j.silence

Ten tvuj naraznik umim sehnat z vrakace za 2500 CZK a kryty mlhovek za 900 CZK jednu do kterejch pasujou standard mlhovky Hella pár za 900 CZK

P.S. Nezapomen ze ten pekelnej naraznik z lokomotivy je napasovanej na aute s 19´´kolama, ktery je asi 6cm nad zemi. Vsude nebude vypadat takhle.
Dobre že píšeš. Už by som frčal do Brna preňho. Ja mám len 17´´ky
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP