GalantWeb

Prodej Galant 2,0glsi rv.1989

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Kde se dá takový povoz sehnat za 20 klacků?  -_-

bohužel dnes asi ne.....

ale dotyčný ho opravil a udělal z něj leštěnku a poslal ho do světa prý za 40t.... ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline tombik

Jestli ho opravil a udelal z nej lestenku tak je dotycny trdlo ze ho prodal!! ;)

Kraken: Za 5000 si to fakt radeji nech, nebo to venuj v rodine nekomu kdo dodelal papiry at vis aspon co se s tou karou deje.

BTW to byl muj problem kdyz jsem mel slabou chvilku a chtel micku prodat. Nedokazal jsem ji nabidnout nikomu kdo nebydli v dojezdu do 10ti minut...A nakonec jsem odmitla jednoho znamyho kterej ji chtel, kdyz jsem si uvedomil ze by si na to dal nejaky sluzebni nalepky...


Offline nojman

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Tak galík už je doma. Kdo nekoupil, prohloupil. Je to fakt fešák a žihadlo  :mellow:


Offline johny11

Tak galík už je doma. Kdo nekoupil, prohloupil. Je to fakt fešák a žihadlo  :mellow:
Tak vítej do klubu!! :mellow:



Offline Pepe

Tak galík už je doma. Kdo nekoupil, prohloupil. Je to fakt fešák a žihadlo  :mellow:
Jak se říká u nás , Vitaj a nič nepýtaj . :laugh: A ať se o žihadlo staráš a žihadlo ať slouží . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline nojman

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Díky za přivítání :-) Po L200 je to druhý myšák v rodině. A jinou značku jsem ani nechtěl  :kiss:


Offline tomasssr

Tož ťa tu všici vitajme na tomto  klubě veteránů (již brzy ^_^)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline tombik

tomasssr: Tyjo, uz aby to bylo co? :D 500 rocne povinny ruceni? Uz aby to bylo. Prijemny je ze kazdym rokem tomu zacinam verit vic a vic.

A aspon me to dokope jezdit tim koncernovym vozitkem co zahniva v garazi a Micku budu setrit na vyjizdky.


Offline tomasssr

Chlapi! našel jsem hodně slabé místo na našich galících, je to svod od víčka nádrže do nádrže. Na tom 92 už to předchozí majitel zpravoval laminátem a je to ok, dneska jsem se díval jak na tom je 89 a ten má celej ten svod totálně prožranej, že se divím že jsem si toho při tankování nevšimnul, určitě to muselo minimálně prokapávat na zem, raději na to mrkněte :D

U toho 92 jsem ještě pro jistou ty laminátovaný místa přelepil alobalovou lepící páskou (co používaj topenáři,plynaři), protože při větších teplotách odsud prolínal smrad benzínu.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Chlapi! našel jsem hodně slabé místo na našich galících, je to svod od víčka nádrže do nádrže. Na tom 92 už to předchozí majitel zpravoval laminátem a je to ok, dneska jsem se díval jak na tom je 89 a ten má celej ten svod totálně prožranej, že se divím že jsem si toho při tankování nevšimnul, určitě to muselo minimálně prokapávat na zem, raději na to mrkněte :D

U toho 92 jsem ještě pro jistou ty laminátovaný místa přelepil alobalovou lepící páskou (co používaj topenáři,plynaři), protože při větších teplotách odsud prolínal smrad benzínu.

ten svod se dá celej vyměnit - od hrdla k přírubě nádrže.. ^_^
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=KT9J555&windowid=0
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Kraken

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
  • jsem blázen na svobodě
tak tohle jsem řešil také...a celej ten svod jsem měnil....byl dost sežranej.Zajímavé.
galant 2.0 glsi r.v.1989
Mercedes B 180CDI-služebák
a ted nově BMW X3 3,0d  dárek....


Offline morfes

Vítej do klubu :)
PS: škoda že jsem se nerozkoukal dřív...za tu cenu bych ho koupil přítelkyni a měli bysme každej Galanta :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy