GalantWeb

Prodáno - Rozprodám na díly (nebo i prodám vcelku) Galanta 2,5V6 rok 97

Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Auto musí bohužel zmizet z garáže do středy, takže vyhlašuju dražbu celého auta v celku.
1. Vyvolávací cena je 1000,-Kč
2. Minimálni příhoz 500,-Kč
3. Každý nově přihazující mi pošle SZ se jménem a telefonickým kontaktem, jinak nebudu jeho příhoz respektovat.
4. Podmínkou je odvoz auta do středy 23.3.2011 do večera a to po sepsání kupní smlouvy a zaplacení částky za
    kterou bude auto vydraženo.
5. Konec dražby je v úterý 22.3.2011 ve 20:00 hodin. Auto bude prodáno zájemci, který do této doby učiní nejvyšší
    podání. Zajemce je vázán svým podáním.

« Poslední změna: 22.03.2011 - 18:01:37 od hornet82 »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
V jakým stavu sou ty dveře se ptám už po 3 a kde auto stojí? Zajímá mě spodní hrana dveří z vnitřní strany. Musíš je otevřít a ohnout se :D
Radouš



Offline Rafik

V jakým stavu sou ty dveře se ptám už po 3 a kde auto stojí? Zajímá mě spodní hrana dveří z vnitřní strany. Musíš je otevřít a ohnout se :D

kdyby ses podíval na fotky, zjistíš že auto dostalo pecku zleva, levé dveře jsou na sračky. použiješ jen ty pravé
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline morfes

Ale jak se dozvím, že moje nabídka je nejlepší? Možná bys měl psát průběžný stav nabídky ;)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)


Offline Pepe

Napsal AUTO V CELKU , tudíž na díly nereaguje  :roll:.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
už teda někdo přihodil?taky se tu mužem dohodnout , že bude jenom 1 příhoz a čau a dík, ...je to takový nepruhledný, zlatý Aukro.


Offline morfes

já přihodil...ale taky si může vymýšlet příhozy a šponovat uměle cenu....
já dal 5 klacků :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to je přesně to- na pytel.
« Poslední změna: 21.03.2011 - 08:26:23 od robb »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak to kopírujte aspon tady ty příhozy, at kupci věděj, jak to je aktuálně.


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Pujde nekdo z vas na tech 15? at vim jestli to ma vubec cenu? :-D :roll: ja bych dal maximalně 10sítku.



Offline Rafik

Já bych dal tak 7-8tis, takže kdyby dal někdo 10, myslím že by vyhrál :)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Neříkám že jsem tolik hodil, dal sem majitely do placu čtyřku, jenže je to naprd když nevím co hodily ostatní.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)


Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Auto stojí v Brně. Nehodlám nic šponovat. Buď auto prodám nebo s klidným svědomím zlikviduju.
Stav dveří - zespodu nejsou rezavé, pravé zadní byly někdy opravované, jinak nevím, auto nemám v místě bydliště. Interiér - poškozená výplň levých předních dveří, sedadlo řidiče a lehce palubní deska z levé strany. Sedadlo spolujezdce má vybuchlý boční airbag a sedák má popraskaný bok. Zadní sedačka a ostatní výplně dveří jsou moc pěkné.
Auto po zaplacení odhlásím na nového majitele.
Asi jsem se špatně vyjádřil k půběhu té dražby. Přihazujte prosím veřejně na fóru, tak aby vše bylo průhledné a každý hned viděl aktuální stav. Každý nový zájemce, který poprvé přihodí mi pošle jméno a tel. kontakt na SZ, abych měl zpětnou vazbu na něj. Aktuálně je částka na 5000,- Kč (zájemce mi poslal nabídku na SZ a vzhledem k tomu, že to prezentoval i veřejně zde, jistě se nebude zlobit, když uvedu, že je to uživatel Morfes.)
« Poslední změna: 21.03.2011 - 16:39:58 od hornet82 »