GalantWeb

Prodám bouraný Galant 1.8.i na oboje pravé dveře technická do 02. 2013 pojízdný

Offline Pmx

Pojízdné ( přijel jsem od nehody 400km), nepohnuté nápravy standartně rezavé. po opravě (20 tis) kvůli nové technické (do 02.2013.)  Papíry v pořádku.  V elektrice i zrcátka. vše plně funkční. uvnitř pěkné. Klima. Bourané z prava oboje dveře sloupek podlaha střecha. Zimní i letní pneu. alu kola.  Pošlu foto za.  5t je to tvoje.



Offline Misak

tak nekecej a radsi to nafot
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)




Offline morfes

nic proti, ale ten galant je bouraný na levé dveře a ne pravé :laugh:
oprava nemůže být snad tak drahá - stačí koupit nový zadní dveře, vyrovnat přední a trochu si pohrát s prahem...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pmx

jj, jak říkáš. Asi se to dá lehce opravit. Nemám kde a mám druhé služební. Takže kdyby někdo chtěl, pořád je volné.



Offline Jindřišák

Podle SPZ asi někde od Zlína. A jak je to s převodem? Trváš na přepisu nebo jak?
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline LivArt


Offline Jindřišák

No já bych ho vzal, ale i 5 hadrů je pro mě dost. Ještě to musím promyslet. Navíc bych musel ukecat někoho, kdo mi to doveze. Za osobáka to na vozík pověsit nemůžu ne? Když má maximální přípustnou hmotnost přípojného zařízení cca 1200 kg.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
dyt píše, že je pojízdnej, autobusem tam, autem domu, bura je si myslím dobrá cena.


Offline Jindřišák

S tím takhle nemůžu na silnici ne? Zdá se mi, že je zadní kolo trošku hnutý, ale možná je to fakt jen zdání. Ta cena je vážně dobrá, spíš já sem socka! :D To studium je hrozný :(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Klidně s tím pojedu přes celou republiku a zase spátky. Trubkou porovnat rám okna, natáhnout igelit a tradá
Radouš


Offline Jindřišák

Tak je to jasny, radous to převeze a já ho pak jen hodim dom :D Kdyby nebylo venku ještě takový teplo, tak jsou švestky zalezly a je pohoda :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline Pmx

Takže Valšské Meziříčí. Tj Po dálnici do Hranic, pak 20km. Naboural jsem to v Kralupech n.Vltavou a pak jsem projížděl celou Prahou, Po D1 150km/h s čepicí kapucí a čelenkou na hlavě. Akorát, když mně někdo předjížděl, tak si přibrzdil, aby se mohl podívat.Eko Daň zaplacená není. Pokud to chce někdo na díly, tak není problém, ale nevím, jak pak dostat ten papír o ekolgicé likvidaci. Je tam nové levé přední ložisko, nový levý kloub, přední kotouče s deskama jsem měnil tak před rokem zadní brzdy jsou teť komplet nové včetně obou pístů, nové proklatě drahé lanko na ruční brzdu. V loni mi šla i klimatizace. V loni se mi vysypala převodovka, tak jsem sehnal druhou za 5t a zároveň jsem nechal vyměnit i spojkové ložisko. (starou klído přiložím). Motor je fakt v supr stavu. Je mi opravdu líto to hodit jen tak do šrotu. jsem ochoten se podělit o eko daň. Ale porezlý je.
« Poslední změna: 16.03.2011 - 08:55:20 od Pmx »


Offline tomasssr

Pitomej Bursík a jeho pitomá eko daň! Teď aby sme se mu tu skládali na nový boty!! :evil:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw