GalantWeb

Prodám bouraný Galant 1.8.i na oboje pravé dveře technická do 02. 2013 pojízdný

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
že ty svině vždycky tahaj prachy jen z těch co mají nejmíň. Kdo si koupí starý auto? no ten kdo nemá na nový. Zdražej benzín a koho to nasere? Když budu mít 50 čistýho tak mávnu rukou ale ten co vydělá 9000 tak si nemůže dovolit jezdit autem do práce.
Koho se týká vyžší sazba DPH? No zase nás chudejch. Už toho mám plný zuby. Všude se rozkrádá a já to mám doplácet? Ať jdou do piče
Radouš


Offline Jindřišák

No u nás na šrotištu dotáhneš třeba i rozřízlou kastli a oni ti vydaj papír o ekolikvidačce, a když jim to i dovezeš a nemusej pro to jezdit, tak ti ještě daj prachy za cenu železa
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pmx

Jaxtesi asi všimli, tak mi o prachy moc nejde, ale nechci vám platit za to, že vám ho dám. Takže pokud ho opravdu chce, dejte vědět. Těch 5t je tak na poplatky a pokud z toho něco zbude,tak se domluvíme. Ve šrotu bych za to dostal tak 1t.


Offline Jindřišák

Tak sem napsal k nam do kovošrotu a když jim dotáhnu rozřízlou kastli na které bude VIN a dám jim TP, tak mi vystaví doklad o ekolikvidaci a vyplatí 1kč/kg, tak ted je ještě problém sehnat toho bura :(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Ještě se zeptám, jestli bys nebyl ochoten něco slevit. Pokud bys souhlasil, udělal bych to tak, že bych ti dal prachy, auto si odvez a řekněme do 2 měsíců ho zpracoval, možná i dřív, odvez kastlu na šrotak a podle techničáku by mi vystavili doklad o likvidaci, kterej bych ti pak poslal spolu s techničákem a auto by sis nechal odhlasit.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Ještě se chci zeptat, je to verze 85 nebo 93kW?
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline Duni

jdes do toho Jindrisaku? :) me se totiz taky dost libi :D a na zahradce mam dalsiho co ma kastli ... no :D ale jo .. kastli jak vino... takze oprava by byla snad taky za pusu..


Offline Jindřišák

No už se domlouváme a zítra bych se snad na něj jel podívat -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Duni

No už se domlouváme a zítra bych se snad na něj jel podívat -_-

ooka :) tak pak podej report :D at vim jestli shanet prachy :) samozrejme v zavislosti na tom jestli ho chtit budes nebo ne ... nehci ti ho vyfouknout :)


Offline Pmx

A je pryč. Odvezeno  :mad: Sloužil mi dobře, jsem rád, že z něj ještě někdo něco použije. Ještě tam jsou nové brzdové trubky do zadních brzd. A jsem bez Galanta. Mějtese Petr


Offline Jindřišák

Galant je doma, byla to teda jízda. Když ho zhodnotím, je tam silná koroze, nevím dokonce, jestli už to bylo, nebo se mi to stalo jak sem parkoval za barákem (strašná rana). Ale prdlo jedno uchycení ramene zadního kola :o. Motor však šlape jak svícary, krásně tahl (i se slušnou dírovou ve vyfuku), takže ho čeka asi mala GO a pude do myho. Už ted můžu říct, že budou nějaké díly k mání. Z karoserie velmi pěkný předek a kapota, takže kdyby někdo chtěl.. Dál pak ty nové zadní brzdy, sou tam bubnovy a i z interieru něco bude. Jinak ještě jednou děkuju pmxovi :mellow:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline Jindřišák

:mellow: tak vidíš, žes to dokázal! :big grin:
Strach byl! Kdyby to viděli švestky! V olomouci mi pak na křižovatce začel ještě chcípat kvůli odpojené baterce. A v zatáčce mi drhlo kolo :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Jindřišák

To musela bejt prča  :D
No to si piš! Sem si po prvních 10 minutach jízdy říkal, kua co to dělam! :D Ta naprava prdla tak tak, sem rad, že to vydrželo. Na pumpě na mě hleděli jak na cikána, dveře nešli pořádne zavřít, otevřít jen z venku, zvuk jak traktor. Přes republiku by to asi nepřejelo :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pmx

Je třeba sem tam potahat čerta  :evil: za ocas. ale, když si představím, jaxem s tím letěl z Prahy po D1. No kdybych nechal zadní nápravu někde za sebou, tak by asi nebyla žádná strana ok.