GalantWeb

Prodam: Galant Zralok rv. 97 2.5 V6, sedan, manual, kuze

Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Prodavam se slzou v oku po 5ti letech sveho Galanta.
Rok vyroby 1997, sedan, druhy majitel
Najeto 240 000 (realne)
Interier svetla kuze, sedadla v elektrice, elektricka vyhrivana zrcatka, automaticka klima, 4x zimni pneu (jete jednu sezonu), manualni prevodovka, radio
Opraveno letos: prave a leve predno rovne rameno, cepy na obou stranach. Brzdy (koutouce - vpredu vrtane Zimmermann, zadni kotouce, desky, pakny). Klinovy remen, zapalovaci kabely NGK, oba pletence vyfuku, motorovy olej, vzduchovy filtr.
Opravy celkem: krome standardnich oprav ramena, zdvihatka, prevodovka (z auta rv 2003 najeto cca 120000) takze rychlosti sazi v pohode a v 70-ti jde podradit na dvojku bez problemu, spojka, lanovody, tlumice (ale ty se zacaly ted nejak zhorsovat a asi to bude na vymenu - za chladna klepou a uz to neni ono a to jsou Kyaba Excel-G), zadni lemy, hrnce tlumicu, zadni dvere lemy a nastrik spodku a dutin.
Co nefunguje: vyhrivani sedacek - nevim proc a ani jsem to nehledal
Co se musi udelat rychle: nic - auto aktualne bez problemu a po geometrii
Co udelat vyhledove: mrknul bych na ty tlumice, sem tam se ozyva divny zvuk v prostoru od klinoveho remene tak asi napinaci kladka uz neni co bejvala, rozvody - maji najeto cca 50 tisic ale na jare to bude 5 let od vymeny tak by to chtelo vymenit
Karoserie: sem tam nejake vady (predni blatniky, naraznik, spodni lemy dveri a pravy zadni nebyl moc dobre opraveny) ale nic superakutniho (viz foto)
Servisovano v Brne u pana Lisky

Ted jsem to jeste nechal rucne umyt a nalestit zvenku i zevnitr vcetne osetreni kuze.

CENA: 44000,-
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Takhle nějak má vypadat upřímnej a dobrej inzerát....mimochodem mišička je luxuxsní....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline jorgin

pěknej galik, vypadá dobře, jen se prodává taková spec. černá barva na kůži, vezme se pěnová houbička a ta barva se vetře a vmasíruje do kůže na volantu, že je jak nový....funguje to, mám to vyzkoušené a ta barva drží perfektně....a pohledový efekt je dokonalý....ale to je jen detail ;-)


Offline Misak

jaj, to beru, volant, ten automat i kuzi  :o :P
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline morfes

luxus! chlapi tady když někdo prodává Galanta, tak se to změní buď na kritiku (viz prodej blaznova galanta) nebo na slintání (viz toto)  :laugh: ](-:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Jo vy me furt stresujete ze si to chce nekdo koupit...  :-D
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline Misak

coz o to, chtel, ale musel bys to mit v kombiku, s kouli a petistupnovym automatem, pak uz bych ti volal  :-D
« Poslední změna: 26.09.2011 - 10:56:10 od Misak »
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

Trochu jsem to vyčistil a příspěvky o renovaci kůže přesunul do nového tématu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo vy me furt stresujete ze si to chce nekdo koupit...  :-D
   To si děláš prču, žes to ještě neprodal, já když nabízel mýho bývalýho, tak jsem měl hned 2 natěšený zájemce a 3. den bylo auto prodaný, to fakt snad záleží, v kterým měsíci to prodáváš. Já to neměl ani v kůži, jen SE nárazník -ten dělá na 1. pohled docela moc-přeju brzkej prodej ,s cenou dolu bych určo nešel ,máš to autí pěknoučký. :mellow:


Offline BlackJack

Když si to vezmu, tak Galanta mám již rok. Když jsem jej kupoval, byl jsem první zájemce ještě předtím, než bylo auto zveřejněno na netu.

Za týden, od majitelova návratu ze zahraničí, se stačilo ozvat hoodně, ale opravdu hodně lidí ke koupi.

A to se nebavím o vyšší ceně, za kterou jsem pořídil.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline jorgin

Přitom vypadá docela v poho...já jsem dal za svého galiho asi 180000,- (to počítám i s přestavbou na SE) a dalších 35000,- do LPG, ale je to r.v.2003 a měl najeto 9500km, takže jsem té ceny nikdy nelitoval, i když teď vím, že by byla úplně někde jinde...to je život...o to víc nechápu tohodle blázna http://www.mitsubishiclub.cz/inzerat/mitsubishi-galant-sport-edition-v6-24v-koupeno-10081 který chce za SE ještě před posledním faceliftem (prosklené mlhovky) 170000,- ....fakt blázen....že na tom jsou značkové brzdy? Xenony jsou dodělané bez ostřikovačů, nemá to el. sklopná zrcátka ani ty otevřené hlavové opěrky apod. Ročník výroby tak max 2000-2001.Takový nesmysl za to nikdo nezaplatí, leda další blázen  :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline jorgin


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Ja jsem ted na sluzebce takze jsem inzerat z sauto stahnul ale pristi tyden to tam zase dam.
Ozyval se jeden kluk ale pak prestal komunikovat tak asi nema zajem... Stejne prvni co resil bylo jestli uz to ma udelane rozvody... :roll:
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline jorgin

to je logické, rozvody jsou docela petelice, takže každej by byl nejradši, kdyby byly udělané....teď jsem je dělal, tak vím o čem mluvím :-)


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
No podle me jsou mnohem vetsi petelice zdvihatka pripadne stav prevodovky. Rozvody zvladne kazdy servis ktery ma s Mitsu zkusenosti a nestoji to zase tolik penez.
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301