GalantWeb

P: Mitsubishi Galant 1999 2.5

Offline pethrd2312

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
  • Snažím se :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
JO ALE TA PRÁCE JE SKORO K NEZAPLACCENÍ :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline pethrd2312

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
  • Snažím se :-)
proto je fajn , snazit se co nejvic udelat doma :)   :P  -_-


Offline Trewor

Ale vyayřit lemy a pak nalakovat aby to vypadalo k světu..to se doma většině z nás dělá blbě
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 09.07.2013 - 20:51:47 od Rob »


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jooo tak to musely být fofry jak běžel k tý hadici :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No , boduju /co2/ a koukám do podběhu a tam něco poblikává, řikám si , už blbnu z toho sluníčka, pak mi to nedá a pro sichr si otevřu kufr ,že jen tak kouknu a vidim, jak to tam v levym dolnim rohu hoří, jako když zapálíš třísky na grilu, v duchu si řikám, to se mi snad jenom zdá,...blbnu...,zabouchnu kufr/ať to nemá moc vzduchu/ a přemejšlim...hoří mi auto, je tam nádrž, za chvíli to může bouchnout, mám po autě,metr ode mě byla zahradní hadice,pak jsem se teprve probral, pustil vodu,znovu otevřu kufr, ale, jak už byla vyhřátá ta velká pružina na otevírání-zavírání kufru, tak to bylo, jako by tam už nebyla, víko mi slítlo na ruku a div mě nezlomilo ruku, znovu otevírám kufr, jednou rukou držím víko, druhou hadici a začal hasit.Tohle všechno ač to vypadá zdlouhavě se odehrálo tak během 5- 10ti vteřin ,ale občas si na to vzpomenu, že bejt to v ohni ještě o chvilku dýl, tak jsem fakt měl po autě. :angry:
tapecírunk,kabely ke světlům,reprák,pružina/ta velká/,lehce i koax autoantény,lišta lanka,kastlík, všechno rozteklý. :'(
« Poslední změna: 09.07.2013 - 23:31:07 od Rob »


Offline Drak

si to jenom zakalil :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ale ten smrad v interiéru je tam možná dodnes.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A teď mám pravý lem taky špatnej, sice ne shnilej, ale hrbatej, nechce se mi to ale vyvařovat,tak to zkusím /ten oblouk kolem kola/ asi jen překytovat a časem se uvidí. :o


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Z toho mám poučení, že tuhle operaci je lepší dělat ve dvou, jeden vaří a druhej je v autě a hlídá s mokrým hadrem případný oheň. :roll:
« Poslední změna: 09.07.2013 - 23:25:32 od Rob »


Offline pethrd2312

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
  • Snažím se :-)
Rob: Presne tak,aspon ve dvou lidech.. :D :)

Terwor : jak kdo nejspis,kazdy jsme na neco sikovny.. :P :D :)

Ja osobne si troufam rict,ze bych si troufl na vse krom : rozvodove sady,vyvareni a mozna spojkova sada...

Jinak si  troufam rict,ze zkusenosti,ze s ostatnimy vecmi na aute problem nemam udelat doma na koleni a samozrejme kvalitne :)

Podle me je to o lidech co kdo umy a na co si kdo a jak troufne..samozrejme zadnou cikanstinu.. :D :D :D :D


Offline Jindřišák

Robe, nech si to někde opískovat a ono to pak vydrží dýl :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Robe, nech si to někde opískovat a ono to pak vydrží dýl :)
Opískovat ten lem? To slyším prvně,popřemýšlím. :undecided:


Offline Drak

tam je problem, že spoj blatniku a podběhu hnije zevnitř a když už jednou rez proroste skrz až ven, tak ani pískování nepomůže. Chce to aspoň jednou ročně vystříkat tu dutinu ze vnitř nějakým sajrajtem jako rezistin ml apd.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V reálu to vypadá takhle.
« Poslední změna: 10.07.2013 - 11:52:15 od Rob »