GalantWeb

P: Galant V6

Offline Drak

kdyby jenom rámy, hnijou i nádrže a zloběj převodovky z rozvodkou. U benzínu aspon ušetříš za naftové čerpadlo, který odejde z důvodu sajrajtu ze zrezle nádrže :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je vůbec nějaký Mitsu,které nehnije?? :undecided:



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Ironjack00


Offline Sir Dag

sigma je z nerezu?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline grafik

Nechci vám kazit iluze ale Sigma taky hnije ani nerez nepřežije všechno  ](-:


Offline Werewolf66

sigma neni cela nerezova, a kde ti hnije?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

80 procent je z nerezu prahy hnijí a podlaha takže ten nerez je asi dost lacinej  ](-: tu druhou sigmu co jsem koupil na díly tak ta několik roku stála v trávě výsledek na fotce


Offline Trewor

TVL chalapy furt to je železo - ocel a ta prostě oxiduje. když lidi kašlou na antikorozní ochranu, tak prostě tam kde kamínky, šrábance, sůl, kyseliny z listí a bordelu atd naruší nástřik, lak a barvu tam vlhkost a v zimě sůl udělá svoje.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Nerez nerezne, prostě nerezne. Zkuste si dát nerez příbory na týden do vody - nezreznou. Nerezový hrnce  v nich jsem nechal vodu i tři týdny, nezreznou. (tedy pokud to jsou příbory z nerezu, měl jsem i takový "staniles steel" a zrezly, protože to bylo jen pochromovaný a k tomu ještě blbě).


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Možná tam někdo něco rovnal a ohřál to autogenem?


Offline grafik


Offline Sir Dag

nechci se hádat..ale zkoušel někdo dát nerez na 10 let do vody...?

Jak můžeme tvrdit zda rezne či ne, když nemáme důkladný test. Třeba existuje...každopádně nic není věčné..o tom jsme se už přesvědčili.
Auta prostě trpí a jakmile dosáhnou 20 let..tak se každých pět let vyvařují..to je prostě standart :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 S nerezavějící ocelí je to tak, že když ji kontaminuje železo, které volně poletuje vzduchem , časem bude korodovat jako to železo . 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Je fakt, že lavičky z nerezu, co jsou na chodníku třeba 5 let, v zimě pod solí, v létě je rozpálený kropí vodou, tak tam jsou známky koroze, ale v takové míře, že ta lavička tam těch 15-20let bude bez problémů. Nerez prostě není vysokouhlíková ocel, má minimum příměsí, který jsou na oxidaci náchylné. Bo se mýlím? :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Když necháš zreznout v dřezu něco , co se přenese na něj , budeš se hodně dlouho toho zbavovat . Problém dřezů v kuchyňských linkách je jiný - vodní kámen. Po vylisování plechu zůstanou v něm mikrotrhliny a časem se v nich usadí vodní kámen a je problém - tohle je na výměnu. Je velké množství nerezových slitin - každá pro jiné prostředí a jiné použití .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ale jo,je to o slitině,co je na dřez nemusí být na Sigmu.Můj první dřez ze Švýcarska vydržel 25 let než jsem ho vyhodil (stále bez koroze) za moderní IKEA. :mellow: