GalantWeb

Čelní náraz do sloupu + oprava po něhodě

Offline Drak

k tomu nárazníku bude lepší ho svařit. Máš po faceliftu a ten se prostě nevyrábí v druhovýrobě. Když koupíš jakýkoliv, tak k němu budou chybět mřížky a další krytky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Kupoval jsi manual nebo elektricky ovládanou verzi světla ?
Elektricky ovládané - bez motorku .
 Jak píše Drak - nárazník srovnáš pomocí teplovzdušky a svařit .
« Poslední změna: 11.01.2013 - 19:06:20 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


michal95

  • Host
Fotky dodám zítra. Jo a jak jseš na tom finančně ?  což takhle nárazník sport edition  ^_^



michal95

  • Host
Takže se moc omlouvám ale soused chce koupit bouračku takže si díly nechá  :( Zkus ze zeptat v Mlčechvostech na vrakáči nebo auto nagano  -_-


Offline BlackJack

Díly jsem poptal v Rakousku, je to pro mě blíž než jezdit okolo Prahy.
Uvidíme, jestli se někdo ozve. Mají nás sice za "Schweine", ale taky je to pro mě možnost.

I tak ale platí, kdo by díly měl k dispozici, můžem se samozřejmě domluvit.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Aldik

Mozna budu mit Galanta navíc na díly, když počkas chvilku - svetlo, kapota, blinkr, vsechno by tam melo byt v cajku snad.. :)

Na cenach se dohodnem, dam vedet v nejblizsi dobe, muze byt? Auto budu mit u Kromerize, ale jsem z Brna..


Offline BlackJack

Klucí .. kontrolní otázka. Kapoty jsou na všechny žraloky stejné ?

Když se totiž podívám třeba na autokelly, tak mají 2 kapoty. Jedna do konce roku -99 a druhá od 99- výš.

Jak to tedy je? V čem se liší ?

Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63



Offline Drak

stejné nejsou, stejně tak i blatníky. Ty po faceliftu od roku 99 jsou víc prohnutý v přední polovině. Když dáš faciliftovou na předface auto, tak budeš mít mezeru mezi blatníkem a kapotou když se budeš dívat z boku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BlackJack

Nestrašte mě prosím. Jak poznám viditelně, že kapota je jiná? Je možné kapoty odlišit i jinak a poznat tak hned, že mi pasovat nebude?

Co třeba VIN kód ? Zjistím pomocí něj, jestli mám karoserii po FL nebo před ?

Přední čelo jsem třeba kupoval to starší (97-98), protože podle fotek v autokelly to bylo ono, které sem potřeboval.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

všechno ostatní (čelo, světla, blinkry) je stejný. Liší se jen blatníky a kapota a okem to nepoznáš, když je samotná. Jinak podle fotek nárazníku před kolizí máš auto po faceliftu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BlackJack

Mitsubishi Galant EA2ASNJEQL6C
VIN: JMBSNEA2AXZ001290

ani tohle nepomůže k přesnému určení a zařazení do roku ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline morfes

poznáš to podle toho, když ti řekneme že to máš po faceliftu :-D máš galanta po FL, čili ročník 99 vejš
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

přesně ho máš vyrobený první týden v září 1999
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BlackJack

Draku: děkuji moc, tvoje informace vyvrací možné spekulace. Ostatní uvedené údaje o vozidle mi sedí. Znamená to tedy, že kapota z roku 97 mi sedět nebude ... hmm přitom vizuálně vypadají stejně.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

kapotu z 97 zavřeš, ale bude našponovaná přes gumové dorazy, které jsou zhruba v polovině blatníku. Jinak ten rozdíl v prohnutí kapot je asi 5mm :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)




Offline Werewolf66

ten vypada pekne :) az skoda na nahradni dily
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!