GalantWeb

Dvojitý výfuk

Offline Bayern

Zdravým vás pánové, chtěl bych zeptat nemáte tušení jak nejlíp by šlo udělat dvojitý výfuk ? Nejde někde koupit nějaký díl který by to umožňoval ?
nebo musím někde sehnat různé trubky a kolena a postupně bych to svařoval  :-D


Offline Sir Dag

Zadní nárazník je sebraný z Avance pokud se nepletu. Udělal do něj druhou díru pro lauf. Jinak na pravé straně je mezera a výfuk se tam přidělá úplne stejně jako je na levé. Jen to chce z jiného auta sebrat úchyty a výfuk. Trubky se hold nějak povovaří a spojí se u nádrže, kde se začíná stáčet na levou stranu...prostě zkrátka...celé to okopíruješ..rozhodně se to dá udělat. Místo na to u galanta je.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Bayern

děkuji, mám to v plánu už dlouho tak bych to chtěl teď udělat, dokud jsou nějaké finance, horší bude kdo by mě to svařil ale myslím si že se někdo najde... pro mne by bylo lepší to pospojovat různými "spojkami" teď nevím ten název  :o


Offline Werewolf66

ja na to taky koukal ze by to slo, ale asi bude problem, ze kudy v levo vede vyfuk, tak vpravu jde hrdlo nadze
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Bayern

to bych řešil tak že bych nad výfuk dal nějaký dekl-plech pokud by tam bylo místo, ještě jsem se na to pořádně ani nedíval, je potřeba to změřit a koupit druhý lauf  :anz: , stejně si nedovedu představit jak a čím budu pižlat druhou díru do nárazníku  :anz:


Offline Sir Dag

A nebo dej na pravou stranu jen tlumic...ale nikam ho nenapojuj..proste tam bude jen tak vyset a bdue to naoko vypadat jako dvojí výfuk..ale v reálu budeš mít jen jeden :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Bayern

taky mě to napadlo ale zase nechci aby to vypadalo "votuzeně" když už tak už jak se říká, v zimě nebo když ráno prší tak si dýmí a to by vypadalo zezadu fakt blbě  :anz: nejradši bych si to udělal sám, bez svařování, maximálně bych svařil tu část která by se rozdvojovala, napadlo mě že bych to mohl spojit různými svorkami a tak... ještě nevím musím nad tím popřemýšlet :-) potom nakoupit trubky a jde se na věc, samozřejmě fota jak se dařilo-nedařilo bych sem postupně dával  -_- -_- 


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Udělej habaďůru...vnitřek koncovky (tý fejkový),co je vidět natři na černo ,ať je jako očouzená a při otázce,proč 2. výfuk nečoudí jim řekni že máš eco vypínání třech válků (něco jako měl Cadillac sixteen) a uvidíš ,jak budou lidi valit voči! :-D


Offline Sir Dag

Sakra..že ti galanti měli technologii co..eco boost, vypínání válců..sakra..já toho galanta miluju..stále mě nepřestává překvapovat... :D
Teda Robe..to jsi trefil :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Bayern

kluci nevíte někdo průměr výfukové trubky ??  :mellow:



Offline Bayern

jo jednu z těch rozdvojek bych nejspíš bral, ale nevím kolik mm :anz: