GalantWeb

Zastavba motora z vr4 do modelu s motorom 6a13

Offline ales47

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Zdravím chcel by som si spravit taky projekt mam galanta 2.5 v6 118kw 2003 chcem sa spitat ci uz niekto pocul alebo videl nieco o zástavbe motora z galanta vr4 do tohto modelu ci je mozne motor napojit na prevodovku z 6a13. Ďakujem :)


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Kokos to len my slovaci vymyslame taketo picoviny:D Podla mna ti zastruha poloosy ak sa to vobec da ale nech sa vyjadria skusenejsi


Offline Drak

viděl jsem a je to možné za určitých podmínek :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

Ahoj..udělat předohrab na VRko je možné..Nazvali to vr-2 :D Každopádně viděl jsem..funguje to..ale má to svá ALE..
Jak píše Drak. Má to svoje podmínky..otázkou totiž je, jakou máš karoserii na předku..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Drak

Jakou máš nápravnici? Plechovou a nebo odlitek z hliníku
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Sir Dag

to by slo..otazkou je zda jsi si jisty tou napravou. Kazdopsdne. Proste prohodis motor, prevodovka sedne, to neres. Takze nemusis resis poloosy atd. Musis vymenit celej svazek od motoru az k ridici jednotce motoru. Trochu si proste na tyden rozkopes auto no. Kazdopadne pak bacha na rozjizdeni....spojky pad odchazi a meni se jak na bezicim pasu :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

to by slo..otazkou je zda jsi si jisty tou napravou. Kazdopsdne. Proste prohodis motor, prevodovka sedne, to neres. Takze nemusis resis poloosy atd. Musis vymenit celej svazek od motoru az k ridici jednotce motoru. Trochu si proste na tyden rozkopes auto no. Kazdopadne pak bacha na rozjizdeni....spojky pad odchazi a meni se jak na bezicim pasu :D
Si to trochu zjednodušil, ono je tam trochu zakopaný psů, ale pokud je napravnice odlitek, tak má nejhorší vyřešeno

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Drak povídal,že tam něco na  odlitku ještě musel ubrousit.Snad převodka řízení??


Offline Sir Dag

videl jsem to prestaveny..presne tak jak to chce tady udelat klucina..Pokud je mechos, ma dilnu a vybaveni...tak to do tydne ma s prehledem...jen pocitej, ze zapojeni chladice bude habrovat...takze budes mit nonstop seplou saharu...Teda, tam na tom aute si proste svazky nerozumej bo co :D Uz si to presne nepomatuji
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

Až to předělá, tak na 180km/h končí a přijede na flesh jednotky :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

jj..bylo hrozne vtipne videt (jak je ten cifernik do 180) jak rucicka sla mimo a oprela se o tu tycku, kde normalne lezi kdyz je motor vyply..proste to udelalo kolecko :D :D  :evil:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue