GalantWeb

Ukradli mi Galanta

Offline Drak

Dnes 28.1.2007 mi nějaká kur..a ukradla Galant 4x4.  Kdyby jste někdo ho zahlíd a nebo třeba objevil na některém vrakovišti, dejte vědět mě a policii. Obrazky jsou v garáži
http://www.galantweb.com/index.php?action=garage;sa=view_vehicle;VID=20
« Poslední změna: 06.05.2013 - 17:42:03 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Je mi to líto. budu koukat mimo Prahu. Kde jsi s ním byl ? :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

Byl zaparkovanej před domem, kde bydlím. Musel jit někdo přesně po něm. U limetkovího vylomili zamek a spinačku, ale přes imobilizer se už nedostali, tak sedli do bílýho
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Doufám že ho někde najdem . Ten není na díly.  :anz:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

Tak to ti fakt nezávidím. Škoda že nebývam v Prahe, alebo okolí. Boli by dve oči naviac.    :'(
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline fikus-kukis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Bastard :worried:, predpokladám, že ani poriadne nevie, čo to v skutočnosti vlastne ukradol.


Offline Drak

tady jsou fotky po navštěve limetky (Galanta GTi)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nj každopádně to nevypadá na akci ožralky co se chtěla jen hodit domu.


pepakudr

  • Host
Jsem sice z Vychodnich Cech,ale budu se divat.Je to svinstvo.


Dragon

  • Host
Zitra zajedu do Mlcechvost a do Kladna se podivat...


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
pořád si říkám kdo to mohl být. Na náhodnou akci to nevypadá.
Jestli to bylo na obědnávku a  cíl byh řekl byla limetka, proč nakonec vzali Dynamika?
Pokud to bylo na obědnávku tak limetka je poměrně unikát a nesmí se s ní nikde oběvit (leda by jim šlo jen o motor) - takže to taky nemá moc smysl

prostě přemejšlim kdo to mohl být a podle toho zaměřit pátrání. Aby to ukradli na díly a hledat to na vrakovištích se mě zdá poněkud extrém


Offline Drak

Limetka je důsledně zabezpečena alarmem vlastní konstrukce, kterej je napojen na všechno v autě a všechno kontroluje :-) Na Dynamica už jsem to měl připravený ale nestihnul jsem to tam dát :-(
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Dnes 28.1.2007 mi nějaká kur..a ukradla Galant 4x4.  Kdyby jste někdo ho zahlíd a nebo třeba objevil na některém vrakovišti, dejte vědět mě a policii. Obrazky jsou v galeriihttp://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/thumbnails.php?album=8
tak to mnemrzi a soucitim s tebou !!  :'(
taky to na mne pusobi jako cilena loupez  :mad:


Offline BAD

taky upřímnou soustrast v pátek si jdu namontovat sherloga už je toho nějak moc jinak begy objednat a objevit  -_- tipnul bych to na nějakýho "zasloužilého" člena mišiklubu nebo galantwebu nezdá se mi že by k vám do ulice někdo zajel jen tak a vyhlid si tam galoše. mám tajnej tip jirka ze znojma  :mellow:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

Děkuji Autonaganu za pomoc se zámkem dveří :-)  Aspoň do limetky se už jen tak někdo nedostane
« Poslední změna: 29.01.2007 - 19:09:34 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Ono to je hlavne aj preto že každý jeden člen ktorý má fotky buď v galérií, alebo v rubrike "Naše auta" má fotky poznávacími značkami. Potom si zlodej už len vyberie ako v autobazáre popripade to môže ukáza
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pepper

Souhlasím chlapi ... je tady na portále dost informací na to, aby si to fakt nějaký šmejd v klidu očíhnul a pak šel cíleně, a jelikož tady v rámci fór řešíme problémy naprosto se vším, včetně alarmů, tak má tu práci dost snadnou. V autě mám naštěstí Sherloga a do teď jsem se utěšoval, že ten Galant zase tak žádaný auto na čorky nemůže být, když je jich jako šafránu, ale po týhle zkušenosti fakt nevím ... riskovat tohle na ND mi přijde jako šílenost a zase krást tak ojedinělý auta taky nedává smysl.

Chlapi, zkuste zvážit, zda detailní infa ohledně členů a jejich aut nedat do sekce jen pro registrované členy. Nebo striktně držet pravidlo na retušování SPZtek v galeriích.


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
taky upřímnou soustrast v pátek si jdu namontovat sherloga už je toho nějak moc jinak begy objednat a objevit  -_- tipnul bych to na nějakýho "zasloužilého" člena mišiklubu nebo galantwebu nezdá se mi že by k vám do ulice někdo zajel jen tak a vyhlid si tam galoše. mám tajnej tip jirka ze znojma  :mellow:
to nebude jirka.. kdyby se to dalo snist, tak mozna a mohl tim jeste podelit deti.. ale takhle.. to nebude on...  ^_^


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Souhlasím chlapi ... je tady na portále dost informací na to, aby si to fakt nějaký šmejd v klidu očíhnul a pak šel cíleně, a jelikož tady v rámci fór řešíme problémy naprosto se vším, včetně alarmů, tak má tu práci dost snadnou. V autě mám naštěstí Sherloga a do teď jsem se utěšoval, že ten Galant zase tak žádaný auto na čorky nemůže být, když je jich jako šafránu, ale po týhle zkušenosti fakt nevím ... riskovat tohle na ND mi přijde jako šílenost a zase krást tak ojedinělý auta taky nedává smysl.

Chlapi, zkuste zvážit, zda detailní infa ohledně členů a jejich aut nedat do sekce jen pro registrované členy. Nebo striktně držet pravidlo na retušování SPZtek v galeriích.

Jo to je dobrej nápad... Jinak drakovýho galanta je mi líto, teda obou... Nevim všude možně sem četl jak sou japonský auta neoblíbený mezi zlodějama a že někdo krade ještě navíc dynamika... no to je pech prostě. Sám bych se asi nervově zhroutil  :worried:


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
Zuby mu vymláti
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5