GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 287200

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Vojtíí

Chlapy nemáte doma někdo 1 tento disk? :)
Jeden blázen do Galanta.


Offline Sir Dag

jsem ti říkal, že Niksa má doma celou sadu :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Vojtíí

To jo ale jiný a já potřebuju jen 1. asi mi nic nezbude. Tyhle kdyžtak dám někomu na rezervu :)
Jeden blázen do Galanta.


Offline Trewor

Žáne já si kola nechával rovnat v Šeberově u Prahy http://www.pneuvulkan.cz/opravy-alu-disku-praha-4/
Jelikož mě ElCappy navnadil na konverzi na 5 šroub kvůli montáži brzd z EVOlušna, tak zvažuju že bych pustil moje černý Borbety jelikož jedno z nich jsem orval o obrubník a druhý je odřený. Teda jestli to chceš ještě teď když je zima za dveřma.
Nebo možná na bazoši bude ještě ten zrušenej servis co nabízel nový kolo za nějakejch 800

Vojtí, to máš zabroušený origo 15 bez drážek v paprscích. Ty jsem viděl akorát u SirDaga. Stejnej asi těžko seženeš. Leda sehnat normální a nechat ho stočit na soustruhu a zabrousit. Bude to stát nějaký kačky, ale na živo ty kola vypadaj fakt dobře.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Vojtíí

Ptám se tedy. Bral by jste je někdo na rezervu? Že bych koupil novou sadu z ustí. Jenže 7 kol mi jsou zbytečný. Na léto mám právě ty s drážkou v paprscích :)
Jeden blázen do Galanta.


Offline Kouba96

Hledám takové plastové zobáčky, co jsou v plastovém prahu a nacvakavaji se do kastle ... Katalog mi vyflusl několik OEM čísel, a každé je něco jiného ..


Offline Pepe

 Plastové příchytky prahů by mohl mít Sir Dag - pokud je schovával - anebo autokelly.cz      spojovací materiál .   10 ks - 350,- kč
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 Vypadá to , že něco zlevnili -Rozpínací matice pro plastové prahy - 5 ks  Objednací kód RO B25237   těchto potřebuješ cca 20  ty další budu hledat....

 Příchytka čalounění - 10 ks
AKRO_B23170_ZB.jpg
Objednací kód RO B23170    tohle by tam mohlo sedět
« Poslední změna: 01.10.2017 - 09:33:19 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Sir Dag

bacha na to..ten plastovej prah ma dva druhy teh plastovych prihytek..a oba dva potrebujes
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kačenka

Prolejzala jsem polskou skupinu a objevila tohle. :D K čemu je ta šedá věc nad rádiem?


Offline Drak

to je tovární navigace. Akorát nevím jak na tom jou mapy evropy. Ještě k tomu je DVD mechanika v kufru
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kačenka


Offline Drak

to co je na fotce je jen vyjížděcí monitor.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Pepe

Je možné použít výfuk z Galantu 92-96 dvoulitr 6A12 na žraloka ???? :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

zachtelo se ti dvojite koncovky? :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!