GalantWeb

Výmena oleja v prevodovke.

Offline m4rt4s

Hoplá, tak to kluci v juesej vzali hopem. :D Zboží může být expedováno zítra, přímo do srdce európy... :laugh:
2.0 Wagon Sportedition


Offline Berzelius

Práda..tak doufám že se nějak dohodnem...jestli bys teda pak poslal ze tři litry :o :D


Offline Pepe

A protože jsem zatím bez odezvy z východu , dej vědět až budeš rozlévat a posílat.
Je též možné zkusit RedLine oil , Millers oil.
« Poslední změna: 09.03.2012 - 21:36:45 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt


Offline m4rt4s

No řešíme dovoz do ČR... Vzhledem k tomu, že olej vyjde na 100 dolaru, a postovne na 190, tak se snazime najit nejakou lepsi cestu.. ikdyz je to balik skoro 30kg, no...:(
2.0 Wagon Sportedition


Offline Pepe

« Poslední změna: 09.03.2012 - 23:29:04 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Hoody

Tak jsem odpozoroval, že když řadím za 2, ozve se celkem šílený chroustnutí (o něco menší se děje i za 3), asi to budou synchrony, myslíte že by pomohla výměna oleje? Nebo něco jinýho co by se s tím dalo dělat? Nerad bych aby se mi časem rozsypala převodovka..  :mad:
jezdím za LPG ;)


Offline Werewolf66

Tak jsem odpozoroval, že když řadím za 2, ozve se celkem šílený chroustnutí (o něco menší se děje i za 3), asi to budou synchrony, myslíte že by pomohla výměna oleje? Nebo něco jinýho co by se s tím dalo dělat? Nerad bych aby se mi časem rozsypala převodovka..  :mad:

vymena oleje pomuze, me ji menili v servisu. Ale pacholci nechtej rict co tam nalili  :undecided: ale i pry -25 razeni krasne hladce, ale kdyz se ta prevodovka zahreje tak je trochu hlucnejsi, ridsi olej mno
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline LivArt

Werewolf: Původní náplň přefiltrovanou přes noviny? ^_^
Chtělo by to z nich dostat...


Offline Werewolf66

Werewolf: Původní náplň přefiltrovanou přes noviny? ^_^
Chtělo by to z nich dostat...

i kdyby tak to funguje :D ale fakt nechtej rict....knowhow no
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Hoody

vymena oleje pomuze, me ji menili v servisu. Ale pacholci nechtej rict co tam nalili  :undecided: ale i pry -25 razeni krasne hladce, ale kdyz se ta prevodovka zahreje tak je trochu hlucnejsi, ridsi olej mno

Hm v tom případě bych si taky vzal, kdyby se podařil sehnat.. Jinak to mám přesně naopak, po zahřátí dojde ke zlepšení. Za studena mám strach jí tam skoro dát.
jezdím za LPG ;)


Offline LivArt

Tak nějak prostřednictvím jednoho francouzského vozítka jsem se dostal zas zpátky k tomuhle tématu... Co říkáte na tenhle Valvoline?

Nebo mohla by sem nějaká dobrá duše, co s tím už experimentovala, napsat svoje zkušenosti tak nějak na kupu..?



Offline LivArt

Tak co, pánové, nějaký novinky?

Co říkáte na Tutela Car Technyx 75W/85?


Offline Pepe

Red Line MT 85 je doma , cena celkem za 3 US Quart (necelé 3 litry - 98 Euro). ](-:
http://www.motorsportoel.de/epages/64065133.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64065133/Categories/Getriebeoele_Auto                  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Drak

no spíš aby fungovatl tak, jak se od něj očekává a nebyl to další pokus bez úspěchu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

A to ti stačí? :undecided:
Náplň man. převodovky je 2,2 l oleje .  V katalogu je veden jako náhrada za Mitsu DiaQueen 75W85W . Dokonce někdo ho objednával z USA a nalil do vozu a maká .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206