GalantWeb

Galant G8 BodyParts

Offline MatejMarec

http://egoist-tuning.ru/catalog/mitsubi-galant-8?page=1 Naozaj zaujmavy vyber bodykit sucasti na 8gen micku. Pocnuc Evo kridlami a kapotou prisposobenymi na galant, cez podbehy, lemy, predne a zadne narazniky (repliky originalnych modifikacii viento, dolphine, SuperVR4, ziadne custom hyperplane future bullshit) sklolaminat az po deflektory a uchytenia na CIBI svetla.. Vsetko za dost dobre penizky, shipping aj na Slovensko, resp. Ceska Republika. Pisal som s adminom, a vraj nieje problem s dorucenim, cena postovneho do nasej oblasti cca 50e. Avsak, bez certifikace, su to predsa len Rusi... ;) objednal som kridlo a zadny VR4 naraznik, tak snad pride v poriadku :)
« Poslední změna: 22.08.2017 - 11:02:05 od MatejMarec »
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline Bayern

co to je za měnu py6 ?  :D jsem myslel že tam mají rubly  :laugh:


Offline Pepe

 Kdybys uměl azbuku , tak to víš . :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Bayern

Určitě bych z tama něco bral ale je tam možnost jedině platba předem tuším  :D tak to nejspíš nic...


Offline MatejMarec

ked pride tovar, (dufam ze prijde :D), dam vediet, v akom stave a ako zabalene atd.. ;)
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline Bayern

jasné... můžeš mi říct kde bydlíš ? že bysme se domluvili že bys mi něco koupil a já bych si pro to na Slovensko potom dojel  :laugh: