GalantWeb

Plynová podpěra přední kapoty

Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Neví prosím někdo, kde sehnat vzpěru přední kapoty pro Galanta 1997?



Offline Kouba96

Ona se na Galanta dávala plynová vzpěra? Jsem myslel, že je to jenom dobastlené ...  :angry:


Offline Drak

Ano, jsou jen dobastlené.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Hledat na ebay.com
 
https://www.ebay.com/itm/Bonnet-Hood-Lift-Gas-Strut-Shock-Damper-Fit-Mitsubishi-Galant-97-01-Legnum-VR4/310445749991?epid=1640131003&hash=item48480236e7:g:NZcAAOSwPsBa6HmN

Díky za odkaz, to jsem taky našel. Ale dva tisíce se mi za to úplně dávat nechtějí. Možná jsem hned ze začátku mohl napsat, že za rozumný peníz  :D Protože dávám do pořádku přední nápravu (klouby, ramena, tlumiče, atd), takže bych rád ušetřil na dalších věcech. Napadlo mě, jestli to třeba čirou náhodou někdo nemá a nechce se toho zbavit  -_-


Offline Bayern


Offline Pepe


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Pozoruju, že jsem asi opravdu špatně popsal otázku  ](-: ale to je přesně to, co jsem neuvedl  :anz: Samozřejmě, pokud to bude možné, vzal bych to z jiného auta, ale to je právě to ... Pokud byste věděli o nějaké, která tam sedí, budu moc rád, pokud poradíte  :D čímž se dostávám k tomu, abych poděkoval za odkaz. Myslíš, že ta na Forda Transit bude pasovat? Nevím totiž podle čeho bych to měl měřit. 


Offline Bayern

nebude pasovat, říkám modifikovat, vytvořit nádstavec a podobně, chce to trošku nad tím popřemýšlet  -_-


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
No, tak takhle bych to bastlit nechtěl. Pokud nesedí na rozměry šroubů kapoty, tak vytvářet jiný uchycení nebudu. Samotná vzpěra se bastlit nedá, prostě má nějakou délku a buď to sedne nebo ne. Pokud ano, dá se namontovat, pokud ne, musí se začít bastlit a různě to tam vytvářet. Takovou úpravu ale nechci  -_- pokud to jinak nepůjde, koupím ty z toho ebaye...jinde jsem je totiž nenašel. Radši bych preferoval bez takových podobných domácích úprav  :) ...ale i tak díky za radu


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Těžko říct, jaká tam bude sedět, řekl bych že skoro žádná, když se tam od výroby žádná nedávala...
Ty z ebaye mají jeden pozitivní komentář se slovy, že to sedí perfektně... Ten co dával tu recenzi jich několik na ebayi udělil, mezi nimi i jeden negativní, takže by to nemusel snad být jen fake placený recenzista  -_-

Číslo dílu DAMPE107-AR-MT003 mi google našel i na jedné Japonské stránce, asi něco jako japonské aukro??
https://buyee.jp/item/yahoo/auction/c537524062?lang=en

V popisu té nabídky je napsáné č. dílu DAMPE107-AR-MT003 a že je to pro Galanta / VR4 / Legnum 1996-2002 s motory 2.0 2.4 2.5 a další...

Takže by to mohlo sedět  -_- ale ruku do ohně za to nedám... Pokud se pro to ale rozhodneš, dej nám určitě vědět a postni i obrázky  -_-


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Určitě přidám fotky, pokud to koupím. Ale asi to ještě chvilku potrvá, teď se mi navíc nabídla možnost vyměnit komplet interier...semiš za béžovou kůži a sedačky v elektrice s výhřevem, takže do toho jdu hned  ^_^ ...vzpěry musí ještě počkat  -_-


Offline Bayern

plynová vzpěra - zde máš trochu inspirace...
zároveň je tam podobná kapota té mojí, viceméně taky "na holo"  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,tam jsou vidět ty žábry.Ty jsem měl kdysi na Forďácký kapotě.



Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
My jsme si předělali z Vectry.  :laugh:

Z vectry?  ^_^ no super...a jaký to byl ročník? Najdu a koupím  :D


Offline Kačenka


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Moc díky za info. Je tam ještě nějaké značení? Našel jsem nějakou a taky jsem našel, že to bylo je značený Vectra B?

Jsou tam i délky, myslíš, že pokud by to bylo možné a měla jsi pak nějak čas, že bys to jen narychlo zkusila změřit?

délka[mm]: 250
zdvih[mm]: 85

https://autorynk.cz/akcni-nabidka-id-82067?gclid=EAIaIQobChMIveGYjLPq3gIViqMYCh2G9QSjEAQYCyABEgK_1PD_BwE


Offline Kačenka

Moc díky za info. Je tam ještě nějaké značení? Našel jsem nějakou a taky jsem našel, že to bylo je značený Vectra B?

Jsou tam i délky, myslíš, že pokud by to bylo možné a měla jsi pak nějak čas, že bys to jen narychlo zkusila změřit?

délka[mm]: 250
zdvih[mm]: 85

https://autorynk.cz/akcni-nabidka-id-82067?gclid=EAIaIQobChMIveGYjLPq3gIViqMYCh2G9QSjEAQYCyABEgK_1PD_BwE

0065EE 0850N 348/98 A22
Nevím, který z těch čísel a jestli vůbec pomůže.