GalantWeb

prihlaseni vozidla

Emp · 65 · 22555

Offline Pepe

Jezdil jsem jen s kupní smlouvou a kopií VT bez problémů - i s policejníma kontrolama -2x- a v pohodě . Přišli mi papíry a během jednoho dne vše zařízeno .  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jindřišák

Jojo, kupní smlouva u kontroly projít může, mě taky 2x prošla, ale správně ji uznat nemusej.. Ale plno bazarů to tak dělá.. Nejlepší co napsal Rob. Prostě si dej do smlouvy, že to na sebe do 10-ti dnů přihlásí a dej mu vše.. Ono stejně asi nemáš žádnou záruku, že když to na něj odhlásíš, že to na sebe přihlásí, takhle to máš aspoň ve smlouvě.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zdoter,taky počítej s tím, jestli je na autě ňáká bota a narazí na evidenčce na blba,že evidenčku,kterou musí udělat ještě před převodem,když ji neudělá,nic nepřepíše.Mě aktivní technik vyhodil na EVIDENČCE!! za větší kola.


Offline Jindřišák

Oni na to maj asi právo.. mě taky málem vyhodil, spravila to stovka do kapsy.. Třeba v Ačkách mi nabízeli 5k z ceny dolů jenom kvůli tomu, že byli na autě špatný gumy.. moc dobře věděli, že to neprojde..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Zdoter

 Díky za upozornění. Naštěstí jsou na autě 15 s gumama 195/60, který jsou zapsaný v techničáku tak by neměl být problém. Zajímavé, že Vám na evidenčce dělali takové problémy. Mě 4 roky zpět, když jsem žraloka kupoval, akorát technik oznámil, že mám na autě jiný gumy a víc to neřešil ..
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě oznámil, že on svým rozhodnutím moje auto pouští na silnici a basta.Argumentoval jsem ať si všímá pouze výrobních čísel a nehraje si na STK ale neuspěl jsem.Jel jsem jinam,dál od baráku a.....prošel jsem. :-D


Offline LivArt

Už je to dlouho, ale není/nebývalo to tak, že:
Současný majitel odhlásí auto na nového kupujícího. Ten si vezme všechny papíry (tedy velký TP, cvaklý(?) malý TP a kupní smlouvu a má 10 dnů na to, aby to u sebe přihlásil? Pak akorát si vyřešte povinný ručení, to se dá vyřídit i přes net prakticky okamžitě. Nebo ho necháš na svou pojistku dojet domů.
Jestli to na sebe pak už přihlásí nebo ne, to tě nezajímá, protože v papírech je jeho jméno uvedený.

BTW čím teď budeš jezdit? :)


Offline Zdoter

LivArte, máš pravdu,ale tady jde o to, že on si přijede pro auto v sobotu a chce si ho hned odvést. A já nějak nehodlám na nikoho nic přepisovat dokud nemám v ruce peníze :-) Jinak dnes jsem byl na dopravce a standartní postup je, že já přepíšu galant do polopřevodu na nového majitele ( k tomu potřebuju velký techničák a malý techničák). On může odjet jen s kupní smlouvou. Aspoň tak mi to bylo řečeno.
 Jinak moje dočasné přibližovadlo bude ....... škoda felicia 1.3 :-D :-D Musím vybrat něco nového jen nevím co, takže zatím budu jezdit s felicii nooo
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Aldik

Však přijede, podívá se, dá ti peníze a jede domů... já to moc nechápu, co teď řešíš :))



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Čau všichni,potřebuju poradit.Zítra mám kupovat Jeep,který je prý čerstvě po leasingu (4 roky byl prý na leasing).Leasingovka ůdajně majiteli posílá velký techničák,ale už je to týden a nic nedorazilo.Podle ČKP(kancelář pojistitelů ) auto neznaj,spz 3AX 2443.Jinak je auto moc pěkný,ale nevím ,kde si auto ověřit,že je fakt po leasingu a že se papírů dočkám.Mám na to jen zítřek dát 130 000kč,jinak jsou jiný zájemci,kterým tenhle problém nevadí.Jde o Grand cherokee 4,7 rok 2003.
.........Od: David Stubley <david.greys@seznam.cz>

Datum: 13. 2. 2017 20:15:53
Předmět: Re: Bazos.cz - odpoved na inzerat 70832323 - JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 V8 R.V. 2003

Ulice Na Ostrůvku , jsou tam rybářské potřeby kde pracuji.
je to tenhle inzerát... https://auto.bazos.cz/inzerat/70832323/JEEP-GRAND-CHEROKEE-47-V8-RV-2003.php
Auto chci,ale nechci dát 130t  za Jeepa bez papírů,poradí někdo?


Offline Pepe

 Bez papírů ani korunu . Zvlášť po leasingu .  Až budou papíry , vem si auto .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,jo,ale to už nebude auto,leda by zítra dorazily papíry.


Offline Pepe

Chceš vyhodit úspory ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Já chápu, že je top hezký, sám jsem Jeepa chtěl a naprosto tomu rozumím. Ale upřímně v tomhle stavu to může být cokoli - kradený, vedený v exekučním řízení, jiná sviňárna...

Takhle bez papírů bych chtěl vidět lidi, co si to strašně moc chtějí koupit - dle mého tě jen smotává a dělá nátlak, abys nerozmýšlel.

Smrdí to. Abys nakonec nedopadl tak, že nebudeš mít ani 130tis ani auto... Máš to projetý všude (exekuce, pojistky, leasingová společnost? )


Offline Pepe

 Auto si odvezeš a za dvě hodiny můžeš mít klepeta , ať ti pošle leasing smlouvu , podle které zjistíš čo a ako . Jediné číslo , které ti ukáže coa jak , je VIN , SPZ nemusí být z tohoto vozu .
« Poslední změna: 19.02.2017 - 21:42:37 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
......Máš to projetý všude (exekuce, pojistky, leasingová společnost? )
Tam se nějak neumím dostat.


Offline Pepe

 Protože v protokolech se udává VIN .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
nechci,odvezl bych si aspoň auto.

Jo, to má Pepe pravdu. Pokud nemá papíry, tak taky mohl na leasing s*át protože se dostal do svrabu - proto je nemá a teď hledá hejla co mu dá kešeně i za auto bez papírů.

Jak je na tom cena? Kolik se pohybujou normálně tyhle motorizace? Podle mě je to dost nízká cena.

Být tebou, dám si bacha


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
za 130 bývaj roky 1999 +/- (předfacelift) V8
Před týdnem ho zlevnil ze 155t.
Původ prý Itálie.
« Poslední změna: 19.02.2017 - 21:51:25 od Rob »