GalantWeb

Má cenu to opravovat ?

Offline Pepe

20.6.2014. v 15 hod 25min  Modřanská :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fabregas

To je škody to je škody  :'(  :'(  :'(
Předek v po ho ten zadek je horší to je jasný no záleží na tobě za me bych se pokusil...


Offline Pepe

Chybí tam jedno foto- AUDI má vzadu kouli a ta vrazila chladiče dozadu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak tohle je fakt super smůla,na to že jsi si na autě už vyměnil nebo zrenovoval skoro všechno. :'(
Za mě....nemá to cenu to dělat znova.
Fakt je mi tě líto.
kup jiný auto,tohle je snad prokletý.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hlavně ,jestli se ti nic nestalo,rozprodal bych to na díly.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jak to vidíš s pojišťovnou,hoděj to jako totálku?


Offline Drak

tohle už opravovat se nevypaltí. Zadní čelo a podlaha v kufru. Bud koupit novej a nechat si dily a plyn a nebo XC
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tohle už opravovat se nevypaltí. Zadní čelo a podlaha v kufru. Bud koupit novej a nechat si dily a plyn a nebo XC
nebo legnum a pjerestrojka alá Drak. :(


Offline BlackJack

Hmmm to nevypadá dobře ... ten zadek je nejspíš dost slisovaný.
Určitě si k tomu ještě lehneš a zjistíš víc, ale měnit zadní část je asi horší jak odpárat v předu čelo a nahradit jej druhým.

Co se přihodilo ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Něco jako R-Trafic to na mokré vozovce nedobrzdil před kolonou a mám vymalováno . Pomohl by někdo dostat Galanta z Německa ?
« Poslední změna: 20.06.2014 - 22:36:21 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Dal jsem foto Renaultu a AUDI s koulí . Zítra zkusím zavolat co dělá .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fabregas

ajoo tak jestli aj predek je v prde.i tak to asi nema cenu fakt ale je to na tobe jenom ja mluvim za sebe ale tohle udelat me tak stejne se snazim to spravit


Offline Berzelius

Čavec Pepe, tak to je mi líto..koukám že si dítě štěstěny.... :'(
Ale taky myslím že to nemá cenu, když uvážíš ceny myšáků a kolik bys do tohodle zase nacpal, i když vím že si kluk šikovný a jistě bychs to zvládl za rozumný peníze ale už to prostě bude x..krát spravovaný a to prostě už nikdy nebude ono, jak říkáš nějakej pěknej kousek z DE a budeš spokojenej ale jasny zase budeš začínat znovu a vychytávat mouchy ale třeba taky ne.
« Poslední změna: 21.06.2014 - 14:26:56 od Berzelius »


Offline Trewor

Hernajz to je nadělení. S tim co jsi se na tom autě naopravoval je to opravdu k vzteku.
Cenu to spravovat podle mě nemá. I když to šikovnej klempíř srovná, bude tam spousta zničenejch malejch prkotin, přecvakanejch kabílků a hadiček a načte se to na strašnou cenu.
Ideálně jak si už psal dotáhnou něco zdravýho a přehodit tam plyn, denní svícení a tak. A co přežilo z tohohle si buď nechat doforoty nebo rozprodat.
Mohla by se pak udělat garageparty a pomohl bych ti s tim a určo by dorazili i další kterejm jsi pomohl.

A co ty? V pořádku? Popřípadě spolujezdci?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline ondraseek

no kdyby to byl jen ten předek tak to nic není ale ten zadek vypadá že je dost takže nevím no pokud máš lováky tak asi lepší sehnat jinýho bo todle dát do kupy pokud by se to dalo za rozumný peníz zas máš na tom vychytaný mouchy viš že po ostatní stránce je v cajku no takže je to težký rozhodování  ](-:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
http://auto.bazos.cz/inzerat/35901655/Pojizdne-Mitsubishi-Galant-Combi-1999-Klimaairbagcentral.php


Nabízel ho i za 10k chtěl jsem ho. Mluvil jsem s ním a je v poho, musíš ho dohnat, pro tebe nebude problém


Offline Trewor

No nebude to rv 99 jelikož já mam prosinec 98 a už je to po faceliftu.
Ale pokud by to bylo nebouraný a nezrezlý tak by to asi nebylo špatný.
Věci co tam psal nejsou až taková tragédie a daly by se dodat z bouranýho.
Je to manuál nebo automat?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Manuál, samozřejmě, Chtěl jsem ho na project ale našel jsem plynovýho dvoulitra za pěknou cenu, tak jsem lámal bratra ať ho vezme, ale ten chce Chondu


Offline Pepe

Já jsem v pohodě , jen nemůžu spát , sejří mě zbytečná bouračka . ](-: ](-: ](-:
Přemýšlím jestli koupit Wagon nebo sedan . :undecided: :undecided: :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001