GalantWeb

LED žárovky

Drak · 118 · 47991

Offline Drak

ještě jsem se nedostal k otestování LED v autě. K tomu bych se snad měl dostat o víkendu. Jinak kvalita dobrá nechal jsem jednu náhodně vybranou svítit týden a vydržela :-)  Ještě bych chtěl otestovat ty brzdové světla jestli nebude problém s ABS jak se psalo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ještě jsem se nedostal k otestování LED v autě. K tomu bych se snad měl dostat o víkendu. Jinak kvalita dobrá nechal jsem jednu náhodně vybranou svítit týden a vydržela :-)  Ještě bych chtěl otestovat ty brzdové světla jestli nebude problém s ABS jak se psalo

A co otřesový test...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

A co otřesový test...?

tak snima ještě zatřesu, ale nevím co by se na nich mohlo uvolnit  :mellow:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tak snima ještě zatřesu, ale nevím co by se na nich mohlo uvolnit  :mellow:


A je to... -_-
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepper

ještě jsem se nedostal k otestování LED v autě. K tomu bych se snad měl dostat o víkendu. Jinak kvalita dobrá nechal jsem jednu náhodně vybranou svítit týden a vydržela :-)  Ještě bych chtěl otestovat ty brzdové světla jestli nebude problém s ABS jak se psalo

OK ... ta brzda mě taky zajímá. Jestli bude problém s tím vypínáním ABS, zkus na jednu lampu připojit i třetí brzdové světlo s obyč.žárovkou, pokud ho nemáš na svým COMBI. Myslím si, že by to mohlo tu elektroniku oblbnout - neslyšel jsem ještě o nikom, komu by prdla jedna brzdová žárovka a v důsledku nižšího odběru by mu pak nešlo ABS :-)

Jinak ty parkovačky vypadají suprově ...


Offline marsyc

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Zdarec Draku, i ja du do toho. Nebude to sice komplet cely auto, ale urcite predek komplet a zadek neco.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Se tady vtírnu do tematu diod (sory) kdybyste někdo chtěl xenony H4 /jelikož já mám H7/ tak se určitě nějak dohodnem.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Emp

Nejak se to tady utlo. Uz jsou LEDky objednany? jestli ne, rad bych se pridal.
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Drak

LED chodí průběžně, není tedy problém si je objednat. Stačí říci jaké a kolik
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
LED chodí průběžně, není tedy problém si je objednat. Stačí říci jaké a kolik


A já blbec myslel že se soustředuje objednávka.. a čekám kdy to budu moct napchat do mišky,.... chjoooo.....Draku informacéééééémimo jine se chci zeptat jak dopadl ten testík s abs....?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepper


A já blbec myslel že se soustředuje objednávka.. a čekám kdy to budu moct napchat do mišky,.... chjoooo.....Draku informacéééééémimo jine se chci zeptat jak dopadl ten testík s abs....?

Taky čekám ... tak jdeme do toho kenry? Ty máš taky sedana - jaké máš typy žárovek na zadku? Já tam mám místo bajonetů celoskleněné (W21...) - říkám si, že bych to možná předělal na patice pro bajonetové žárovky, aby tam ty LEDky od Draka šly. Co ty - nebomá někdo sedana a na zadku nemá ty celoskleněné žárovky?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky čekám ... tak jdeme do toho kenry? Ty máš taky sedana - jaké máš typy žárovek na zadku? Já tam mám místo bajonetů celoskleněné (W21...) - říkám si, že bych to možná předělal na patice pro bajonetové žárovky, aby tam ty LEDky od Draka šly. Co ty - nebomá někdo sedana a na zadku nemá ty celoskleněné žárovky?


No já juknu jaky tam jsou ještě dneska.....myslel sem že je to hotová věc .....ta objednávka.... tipuju že tam budou bajo a když ne  dělaj se i celosklo diody cpal sem je do tahače když sem tam daval xenony....a jesně jdem do nich...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline miras.cl

Navazuji na led žárovky do koncových světel.Jak už tu bylo psáno,taky jsem měl ve světlech led žárovky a hlasilo to chybu abs.Tak jsem je vyhodil a mám klid


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Navazuji na led žárovky do koncových světel.Jak už tu bylo psáno,taky jsem měl ve světlech led žárovky a hlasilo to chybu abs.Tak jsem je vyhodil a mám klid



Vyzkoušíme a uvidíme....prodat nebo darovat se daj vždycky ne...? :D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Poofy

Mate nekdo nejake nove zkusenosti s tema LEDkama ?
je moznost jeste objednat: ..?
pro zacatek - na predek: parkovacky a mlhovky (do bile barvy)
a Osvětlení RZ (bile).

-staci pouha vymena u tehdle LED za zarovky nebo je treba nejaka modifikace? (aby to vymenila i lama jako ja)
-nemate nejaky tip na dalky ? H1 ze .. kdyz tam budou xenony (bile) a ty ledky (bile), tak aby k tomu sli pekne i ty dalkovky  ^_^ a taky aby aspon trochu svitily. Ted kdyz zapnu dalkace tak pres ty xenony to skoro neni znat ze svitej.
1998 Mitsubishi Galant 2.0


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Mate nekdo nejake nove zkusenosti s tema LEDkama ?
je moznost jeste objednat: ..?
pro zacatek - na predek: parkovacky a mlhovky (do bile barvy)
a Osvětlení RZ (bile).

-staci pouha vymena u tehdle LED za zarovky nebo je treba nejaka modifikace? (aby to vymenila i lama jako ja)
-nemate nejaky tip na dalky ? H1 ze .. kdyz tam budou xenony (bile) a ty ledky (bile), tak aby k tomu sli pekne i ty dalkovky  ^_^ a taky aby aspon trochu svitily. Ted kdyz zapnu dalkace tak pres ty xenony to skoro neni znat ze svitej.



Čus ... taky už sem nad tim přemýšlel... ale nenapdlo mě nic moudrýho... kombinace H7xenon a H1 bixenon sem nikde nenašel a tak mě napadlo co to světlo předělat... nebo přispusobit ... jo asi by s tim bylo kakaní ... ale stálo by to za to ... xenony není problem sehnat, ale bi ano...tak se s tim budu asi chvilku mordovat-...... (ještě sem chvilku hledal a našel tohle...:  http://cgi.ebay.com/Bi-Xenon-Projectors-H7-Bosch-Style-3-clear-W-Shrouds_W0QQitemZ290235027763QQihZ019QQcategoryZ94850QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ale nevim kam bych to tam nacpal... málo placu....




« Poslední změna: 06.06.2008 - 01:32:18 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepper

Nějaké typy na H1 LED by byly - chtělo by to však vyzkoušet. Ale z obrázků, kdy dával Drak do parkovaček obdobné žárovky, jsem byl mile překvapen. 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/V-LEDS-HID-WHITE-36-M-SMT-DRL-SHOW-BULBS-H1_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33713QQihZ015QQitemZ250254347986QQrdZ1QQsspagenameZWDVW




Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tohle by mohly být ty žárovky, co jsou na zadku sedanu ...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HID-WHITE-REFRACTOR-24-LED-BACK-UP-BULBS-7443-7440-VS_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33713QQihZ016QQitemZ260243431265QQtcZphoto




 Za 50 m to přijde dobre ale jak moc to bude svitit jako dálaka... to druhe za 19 to je jako misto celoskla...? nebo taky dálka...  ale upřímně nevim jak by to svitlo... moc nadějí tomu nedavam..
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Poofy

tak parkovacky, mlhovky jsou jasny ... Drakovy fotky me presvedcily ze budou dobre  ^_^ ale do zadnyho predelavani se mi poustet nechce leda tak vymenit zarovicku za LED   :mellow:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/V-LEDS-HID-WHITE-36-M-SMT-DRL-SHOW-BULBS-H1_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33713QQihZ015QQitemZ250254347986QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

- asi nikdo nevi jak to bude svitit dat 50usd a pak to vyhodit... no ale kdyby tam nekdo objednaval tak bych je asi zkusil
- ty parkovacky mlhovky a osvetleni RZ bych vzal urcite
1998 Mitsubishi Galant 2.0